2022’de 2. Elizabeth’in ölümünü tahmin fail kahin Nostradamus’un yeni kehanetleri korkuttu! 3. Dünya Savaşı çıkma mı?

Michel dahi Nostredame yahut bildik adıyla Nostradamus, 1500’lü yılların başında Fransa’üstelik yaşamış olan tıpkısı hekim ve astrologtu. Nostradamus’un adlı olmasının nedeni ise mütenevvi tarihi olayları başlangıçta anlattığı sav edilen şiirsel dörtlükleridir. Bunları dahi ‘Kehanetler’ isimli aynı kitapta yayınlamıştır. Nostradamus o büyüklüğünde çokça özdek yazdı kim, bu anlatıları kulaktan kulağa yıllar zarfında yayıldı. İddialar ve tayf gücünün sebebiyle, birçok insan Nostradamus’un, 16 yüzyılın ortalarından beridir az daha temas cesim olayı bildiğini müstakbel sürdü.

KRALİÇE’NİN ÖLÜMÜNÜ ÖNGÖRDÜ

Çernobil faciası, Hitler’in yükselişini ve 11 Eylül saldırıları kadar çok sayıda eke gelişmeyi akıllıcasına oranlama ettiği söylenen Nostradamus’un 2022 kehanetleri Ece 2. Elizabeth’in ölümüyle yeniden gündeme geldi. Adlı kahinin 2022 yılı kehanetleri iklim krizi, cidal, dünyaca ünlü aynı liderin ölümü ve besin krizini kapsıyordu.

İKLİM KRİZİ KEHANETİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Kahin Nostradamus’un 2022 yılındaki kehaneti abuhava kriziyle ilişkilendirildi. Anca kim “Başlangıç ruz gibi yıldırak denizi kavuracak. Karadeniz’in etkili balıkları acilen hemencecik kaynayacak. Rodos ve Cenova nısıf haris olacak. Onları ayırmak üzere yerli el haddinden fazla çalışacak” ifadeleri duyanları ürkütmeye yetti.

GÖZLER DİĞER KEHANETLERE ÇEVRİLDİ

2022 yılı üzere Nostradamus, bir kralın öleceğini anlatım fail “İlk ıra apansız ölecek ve krallığına diğeri gelecek” kehanetinde bulunmuştu. İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in 8 Eylül 2022 tarihinde ölümü bu kehanetin gerçekleştiği şeklinde yorumlandı.

3. DÜNYA SAVAŞI KAPIDA MI?

Adlı kahinin sunma ilgi çekici kehaneti ise 3. Dünya Savaşı vurgusuydu. Rusya- Ukrayna savaşının başlaması kehanetin sadece kelle olduğu yönünde yorumlar var. Kahinin “Mavi çıban beyaz kafaya engel verecek. Fransa temas ikisiyle de savaş edecek” sözleriyle Fransa’nın işgalini dahi öngördüğü doğacak sürüldü.Share: