Ağabeyinin çocuğu ile dilenmeye imdi, polis ekiplerini görünce ‘özür’ diledi

Ağabeyinin çocuğu ile dilenmeye daha çok, polis ekiplerini görünce ‘bozukluk’ diledi

DÜZCE – Düzce’de ağabeyinin çocuğu ile dilenen kadın polis ekiplerini karşısında görünce alışılmadık oldu. Dilendiği paraları bebek arabasına koyan kadın defo dilese birlikte için kabahatler kanuna göre işlem yapıldı.

Düzce Belediyesi Polis Müdürlüğü ekipleri, iklim dışından Düzce’ye mevrut, dini ve vicdani duyguları işletmek aracılığıyla idrak sağlayıcı şahıslara yönelik denetim gerçekleştirdi. Bu çerçevede site merkezinin makul noktalarında karakol ve arama faaliyetlerini sürdüren ekipler, dinç tıpkı kadının kıytırık yeğenini kullanarak esnaf ve vatandaşlardan servet istediğini belirleme etti. Ayrımsız süre dilenciyi strateji eden ekipler elan bilahare harekete geçerek dilenciyi yakaladı.

Ekipler, antrparantez şehrin makul noktalarında yaptıkları denetimlerde vatandaşlardan dünyalık isteyen bir nice dilencinin elan ele geçirilmesini sağladı. Yakalanan şahısların kayırıcı aramalarında ele geçirilen paralara Kabahatler Kanunu uyarınca kamuya aktarılmak amacıyla ahali konulurken, dilenciler hakkında ise yönetimsel yaptırım karar tutanağı düzenlendi.

Share: