AK Tümen Edirne İl Başkanı İba, partisinin 21. bünye yıl dönümünü kutladı

YANLIŞSIZ Öğür Edirne İl Başkanı Sarih İba, partisinin 21. yapı yıl dönümü dolayısıyla düşünce yayımladı.

İba mesajında, AK Tümen’nin millete bakım önünde ilk günkü aşkla çalıştığını belirtti.

YANLIŞSIZ Parti’nin ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’nin baştan zat potansiyelini bulduğunu tabir fail İba, şunları kaydetti:

“Türkiye, DOĞRU Tümen iktidarı döneminde 21 yılda yüzyıl atladı. Milletin desteği ile seçkin ant ayakta mütezayit DOĞRU Parti, 2023 hedeflerine gene milletin desteği ile adım adım ilerlemektedir. Türk milletine hizmetkar, vatanına bakraç ayrımsız dünya lideriyle birlikte kez yürümenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. DOĞRU Fırka’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dilek vermiş teşkilat ile birlik ve beraberlik içerisinde Edirnelilerin huzur ve refahı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Cumhurbaşkanı ve YANLIŞSIZ Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektubun, öğür kurucuları ve partililere iletildiğini dile getiren İba, şöyle bitmeme etti:

“Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora kadar bir nice alanda gerekseme duyulan envestisman ve hizmetler 21 yılda yapıldı. Bugüne kadar olduğu kabilinden daha çok birlikte değişik yatırım ve projelerle vatandaşlarımıza bakım etmeye bitmeme edeceğiz. Partimizin, davamızın, bu milletin uğruna çıktığımız yolumuzun kuruluşunun 21. yılı mutlu olsun. Rabbim bizlere birçok hizmetleri yapmayı baht etsin. 21 yaşında hem gepegenç tıpkı dilaver gibi hem tarihin derinliklerinden getirdiği tecrübesi ile köklü benzeri çınar gibidir AK Tümen. 21. yılımız mutlu olsun, verimli olsun.”

Share: