Alevlerden kaçamadı, kederli şekilde fert verdi

Alevlerden kaçamadı, dram şekilde fert verdi

Yatalak tutkun sâdır yangında hayatını kaybetti, dumandan etkilenen eşi ve komşusu hastanelik oldu

ISPARTA – Isparta’da bire bir evde sâdır yangında yatalak bire bir pestil yanarak yaslı şekilde can verdi, dumandan etkilenen eşi ve komşusu hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye bakarak, dün şeb 03.55 sıralarında Hızırbey Mahallesi mevcut beş kıvrım binanın bir numara katında elan bilinmeyen tıpkı nedenle hararet bundan sonra. İhbarla alay malay bölgeye polis güçleri itfaiye ve afiyet ekibi gönderme edildi. Yangında yatalak pestil Süleyman Katırcı olay yerince hazin şekilde can verdi. Yangından dolayı dumandan etkilenen eşi ve komşusu sağlık ekipleri tarafından Isparta Site Hastanesine kaldırıldı.

“Ayaklarından rahatsızlığı vardı ve yürüyemiyordu”

Hayatını kaybeden Katırcı’nın yatalak olduğunu belirten bitişik esnaf Sedat Gül, “İtfaiye ekipleri gelip yangını binalara sıçramadan söndürmüşler. Irtihal eden dirilik bizim müşterimizdi. Ayaklarından rahatsızlığı vardı ve yürüyemiyordu. Yürüyemediği için kaçamamış, eşi üstelik onu kurtaramamış. Eşinin kolu falanca yanmış. Elan sonradan biz ölüm ettiği haberini aldık” dedi.

Süleyman Katırcı’nın cenazesi otopsi amacıyla Isparta Site Hastanesi’ne kaldırıldı. Yangının sorti nedeni ekipler marifetiyle araştırılıyor.

Share: