ALGSPOR, Riva’da kampa girdi

Yeni zaman hazırlıklarına Kartepe’dahi start veren Gaziantep ALGSPOR, 18 Ağustos’ta Şampiyonlar Ligi mücadelesinde Sırbistan’da Brann ile oynayacağı güçlü maç öncesi Riva tesislerinde kampa girdiler.

18 Ağustos Perşembe haset Sırbistan’dahi Norveç ekibi Brann ile Şampiyonlar Ligi önünde eleme maçına çıkacak olan Gaziantep ALGSPOR, hazırlıklarını Riva Tesislerinde sürdürüyor. Ustalık Direktör Hasan Vural, yönetiminde devam eden çalışmalarda avrat futbolcuların hevesli ve istekli olması beceri ekibinde yüzünü güldürüyor. Mavera yandan alıntı çalışmalarının birlikte bitmeme ettiği soluk-grili takımda haddinden fazla koskocaman bir oyuncu ile görüşmelerin bitmeme ettiği bildirildi.

“Takımımıza kapıları açan TFF yönetimine teşekkür ediyoruz”

Brann ile oynanacak takatli maçın hazırlıklarına Riva tesislerinde bitmeme fail Gaziantep ALGSPOR’birlikte Başbuğ Yüksek Dideban, TFF yönetimine teşekkürname etti. Başkan Gözcü, “Hazırlıklarımız aheste tempoda bitmeme ediyor. Bittabi aramıza bakir katılan isimler oluyor, onlarında gücük sürede takıma uyarlanmış ederek Şampiyonlar Ligin dahi karşılaşacağımız Brann maçına amade çıkmak istiyoruz. Takımımız çalışmalarına Riva tesislerinde sürdürüyor, burada haddinden fazla ferah benzeri müstevi var ve bizlere kapılarını açan mecmu TFF yönetimine teşekkür ediyoruz. İnşallah ülkemizi Şampiyonlar Liginde genişlik mebzul şekilde künde edeceğiz. Maharet ekibimize ve oyuncularımıza güveniyoruz, Sırbistan’dan inşallah bol sonuçlarla ülkemize döneceğimize inanıyorum” dedi. – GAZİANTEP

Share: