Altınordu, Boluspor maçıyla bakir çıban düzenlemek istiyor

– Altınordu, Boluspor maçıyla bakir temel ayırmak istiyor

İZMİR – Altınordu’nun deneyimli futbolcusu Erdi Dikmen ve dinç futbolcusu Emircan Ongunluk, deplasmanda oynayacakları Boluspor maçını kazanarak bakir tıpkısı başlangıç boşaltmak istediklerini söyledi.

Spor Pupa 1. Küme ekiplerinden Altınordu, ligin geçmiş iki haftasında aldığı 1 kardeşlik ve 1 mağlubiyetle lige istediği kadar temel yapamamıştı. Al-lacivertliler, 3. hafta karşılaşmasında 27 Ağustos Cumartesi haset saat 21.45’te Boluspor’a konuk olacak. İzmir temsilcisi bu maçı kazanarak önceki galibiyetini kabul etmek ve yıpranmamış ayrımsız temel yarmak istiyor.

Erdi Dikmen: “Güzelce aynı paradigma başlatmak istiyoruz”

Maç öncesinde İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren Altınordu’da tecrübeli aktör Erdi Dikmen ve genç oyunculardan Emircan Feyiz, açıklamalarda bulundu. Erdi Dikmen, ligin elan önce haftalarının oynandığını belirterek, “İki hafta geride kaldı. Her takımın lige yara başlangıç ika hakkı var. Asıl önemlisi çıktı ne yapacağımız. Boluspor deplasmanında kazanarak güzelce aynı sekans başlatmak istiyoruz. Geçen yıldan hangi büyüklüğünde iyi tıpkısı takım olduğumuzu göstermiştik” dedi.

Emircan Feyiz: “Çok mebzul çalıştık”

Altınordu’nun canlı oyuncularından Emircan Feyiz bile Boluspor ile oynayacakları karşılaşma için şunları tabir etti: “Lige gani sarmak istiyorduk ancak olmadı. Boluspor maçı ile yıpranmamış temel fethetmek istiyoruz. Bu hafta haddinden fazla iyi çalıştık. Boluspor’u deplasmanda aşınmış yazar üç puanı hanemize yazdıracağız”

Zinde futbolcu, baziçe adına gelişigüzel problemlerinin bulunmadığını tabir ederek, “Defans anlamında golü önlemeyi başaramıyoruz. Çalışmalarımızda onun üzerinde durduk. Bolu deplasmanından mutlu bir şekilde andırmak istiyoruz” diye konuştu.Share: