Altınordu, Boluspor maçıyla yeni saksı düzenlemek istiyor

Altınordu’nun tecrübeli futbolcusu Erdi Dikmen ve taze futbolcusu Emircan Ongunluk, deplasmanda oynayacakları Boluspor maçını kazanarak eskimemiş bir temel açmak istediklerini söyledi.

Spor Makat 1. Tomar ekiplerinden Altınordu, ligin önce iki haftasında aldığı 1 kardeşlik ve 1 mağlubiyetle lige istediği kabilinden saksı yapamamıştı. Al-lacivertliler, 3. hafta karşılaşmasında 27 Ağustos Cumartesi haset saat 21.45’te Boluspor’a konuk olacak. İzmir temsilcisi bu maçı kazanarak geçmiş galibiyetini ahzetmek ve eskimemiş benzeri sarrafiye boşaltmak istiyor.

Erdi Dikmen: “Sunturlu bire bir paradigma başlatmak istiyoruz”

Karşılaşma öncesinde İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren Altınordu’da tecrübeli oyuncu Erdi Dikmen ve zinde oyunculardan Emircan Artağanlık, açıklamalarda bulundu. Erdi Dikmen, ligin daha evvel haftalarının oynandığını belirterek, “İki hafta geride kaldı. Herhangi Bir takımın lige dağ kafa etme hakkı var. Temel önemlisi artık ne yapacağımız. Boluspor deplasmanında kazanarak adamakıllı ayrımsız seri başlatmak istiyoruz. Güzeşte yıldan ne büyüklüğünde iyi aynı topluluk olduğumuzu göstermiştik” dedi.

Emircan Feyiz: “Çok gür çalıştık”

Altınordu’nun tendürüst oyuncularından Emircan Kut de Boluspor ile oynayacakları maç için şunları anlatım etti: “Lige bol ahzetmek istiyorduk ancak olmadı. Boluspor maçı ile yıpranmamış mebde ayırmak istiyoruz. Bu hafta haddinden fazla ongun çalıştık. Boluspor’u deplasmanda mağlup edip üç puanı hanemize yazdıracağız”

Tüvana futbolcu, baziçe yerine değme problemlerinin bulunmadığını tabir ederek, “Defans anlamında golü önlemeyi başaramıyoruz. Çalışmalarımızda onun üstünde durduk. Bolu deplasmanından mutlu aynı şekilde andırmak istiyoruz” diyerek konuştu. – İZMİR

Share: