Anket: Almanlar daha çok daha bir iki duş alıyor

Alman araştırı enstitüsü INSA’ya göre katılımcıların yüzde 62’si duş sürelerini azalttıklarını ve şimdi beş altı hafta öncesine bakarak elan bir iki sıklıkta duş aldıklarını bildirdi. Üçte birinden az buçuk dahası (yüzdelik 35) alışkanlıklarında seçkin farklılık olmadığını anlatım etti. 

Bild, yeryüzü düşük sağlık grubundakilerin, farklı bütün dirimsel gruplarına göre daha büyük bire bir davranış değişikliği bildirdiğini belirtti.

Ankete katılanların neredeyse yarısı (yüzdelik 45) INSA’ya, gizil yerine keder bir kış öncesinde ivedi buut jeneratörü satın ahzetmek yahut bunu yapmayı planlamak gibi bazı hazırlıklar yaptıklarını birlikte dile getirdi. 

Erdemli erke fiyatlarına cebin ayrımsız protestoya katılmaya hazırlar

Neredeyse benzer tıpkı behre (yüzdelik 44) faziletkâr erke fiyatlarına karşı bire bir protestoya katılmaya amade olduklarını, fakat yüzdelik 50’si hakeza tıpkısı etkinliğe katılmayacağını söyledi. 

Russian Today’in haberine göre Alman yetkililer ve medya, tıpkı süredir erke tüketimini azaltmanın benzeri yolu adına duş ahiz süresini kısaltmaya çalışıyor.

Daha birkaç duş almanın faydalarını öven ayrımsız bilim yayınlandı

Bild, April ayında Rusya’nın potansiyel tıpkı erke ithalatı ambargosu korkusuyla elan bir iki duş almanın faydalarını öven bire bir marifet yayınladı. 

Perşembe günü erken saatlerde, Rusya’nın enerji devi Gazprom, düzenlenen tıpkı hizmet dönemi sonrası Yıldız Akım borazan hattından doğal gaz akışına esasen başladı. Akım, Avrupa’dahi gaz fiyatlarını %6’dan aşkın düşürdü. 

ABD’de ‘duş süresi’ kısıtlaması

 

Trump ‘tazyik yok’ dedi ABD’de duş başlıkları değişiyor

 

İşte mebzul uykunun sırrı: Aç uyumayın, yatmadan evvel duş almayın!

 

Duşta kese kullananlara kara haber

 

Temas ahit duş almanın zararları

 

Sabahleyin duş alanlar ilgi!

 

Share: