Antalya’da panik anları! Balkondan mandal ahzetmek isteyen içe yöneliklik hastası marketin içine düştü

Evvel şeb yarısı Konyaaltı ilçesi Arapsuyu Mahallesi’ndeki aynı marketin içine, çatıdan tıpkısı tendürüst sallanarak düştü. Ne olduğunu anlamayan market sahipleri bir lahzada gence yardıma koşarken, diğer taraftan birden 112 Müstacel Davet Merkezi’ni aradı.

EVLEK ALMAK İSTERKEN DÜŞMÜŞ

Sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin peşi sıra canlı, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavisi yapılan ve otizmli gencin esenlik durumunun gani olduğu belirtildi. Gencin Antalya’ya ailesiyle Erzurum’dan tatile geldiği ve şahsın, evlek ahzetmek isterken düştüğü öğrenildi. Gencin babası ise “Oğlum sırtının üstüne sakıt. Içe Yöneliklik rahatsızlığı vardı. Şanslıyız henüz kötüsü birlikte olabilirdi “dedi.

“VİDEOYU İZLEYİNCE ŞOKE OLDUM”

Marketten ayrıldıktan sonraları telefonunun çaldığını dile getiren market sahibi Iyi Peksoy, “Çatıdan biri düştü’ diye niteleyerek aradılar. Videoyu attılar görüntüyü izleyince yepyeni oldum. Dua ettim gence aynı özdek idmansız Allah korumuş. Ego çıkmışım marketten fenomen gerçekleşmiş. Neyse ki kontra aynı molekül değil amma keşki buda olmasaydı. Çatımız tamir edilir cesim olan cana tıpkısı özdek olmasın” diye konuştu.

O ANLAR KAMERADA

Öte yandan gencin düştüğü anlar ve sonrasında yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüye gencin çatıdan sarkarak marketin içine düştüğü ve vatandaşların yardımına koştuğu anlar yansıdı.Share: