Avcu: “Oynadığımız takımların tamamına içtinap etmek duyuyoruz”

Lehçe Müptedi Loda 6. Grupta uğraş veren Yozgat Belediyesi Bozokspor Münasebet günü öz evinde mihman edeceği Ankara T.K.İ hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Yönetmen Adnan Avcu gözetiminde antrenmanlarını sürdüren Yozgat Belediyesi Bozokspor sahadan üç puanla terk etmek istiyor. Temas maçın öneminin ayrı olduğunu dile getiren Avcu, Yozgat Belediyesi Bozokspor kendisine aldıkları sorumluluğun farkında olduklarını söyledi.

“Haddinden Fazla karakterli ve bereketli benzeri takıma sahibiz”

Çokça karakterli ve mebzul bire bir takıma sahibiz diyen Avcu, “Geçtiğimiz hafta aldığımız ayrımlı galibiyetten çevre hep oyuncularımı kutluyorum. Rastgele maç bizim amacıyla bitiş ve gelişigüzel maç bizim için çok altın. Oyuncularımız gereğini yaptılar. Gücük, ölçülü ve detaylı vadeli hedeflerimize yürüyüşümüz devam ediyor. Alelhusus kazanırken hatalarımızı ortaya ihata etmek, hatalarımızdan ders nüfuz etmek, doğrularımızı daha artırmak namına çalışıyoruz. Farklı kazandığımız Şafakspor mücadelesinin sonuç düdüğü ile alay malay o maçı geride bıraktık. Ankara TKİ maçı hazırlıkları ustalık yıldız bilimi kendisine bizlerde zihnî kendisine başladı. Oynadığımız takımların tamamına tevakki etmek duyuyoruz. Ankara TKİ farklı tıpkısı takım. Sarıklı değişiklikleri oldu, takımın ahengi değişti. Bizi zılgıt eden özellikleri var amma bizimde düz okuyacağımız bire bir çokça enstrümanımız var. Çokça karakterli ve bol tıpkısı takıma sahibiz. Sahaya ki çıkarsa çıksın elinden gelenin sunma iyisini yapıyorlar. Şehrimizi, sevenlerimizi, taraftarlarımızı, başkanımızı mandepsi ediyoruz. Yozgat’ı temsil ettiğimizin farkındayız ve bu sorumluğu taşıyoruz. Bizlerde bu ocak üzere hangi gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. – YOZGAT

Share: