Başbuğ Şengüloğlu’ndan vefa örneği

SELIM Öğür Düzce memleket Başkanı olarak atanan Hasan Şengüloğlu, vefa buluşmasında DOĞRU Fırka’nin yöneticileri ile tıpkı araya geldi. Şengüloğlu, “YANLIŞSIZ Tümen tıpkısı vefa hareketidir. Bu anlayıştan yola çıkarak davamıza hizmet yazar mücahede gösteren bilcümle arkadaşlarımızdan Allah razı olsun” dedi.

İl Başkanı Mustafa Dokunaklı’in mebus namzet adayı başlamak için görevinden istifa etmesinin arkası sıra Cumhurbaşkanı ve DÜRÜST Parti Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile iklim Başkanlığı görevine atanan Hasan Şengüloğlu, ilk toplantısında çarkıt mülk başkanı Mustafa Incitici ve umumi heyet üyeleri ile vefa buluşmasında tıpkısı araya geldi.

Şengüloğlu konuşmasında, “Mutlu davamızın hizmetkarları görevi devraldığımız önceki dönme İl Başkanımız Mustafa Dokunaklı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile vefa buluşmasında benzeri araya geldik. Herhangi Bir ant övünerek söyleriz ya ‘SELIM Öğür aynı vefa hareketidir’ diye bu anlayıştan yola çıkarak davamıza bakım edip mücahede gösteren kamu arkadaşlarımızdan Tanrı razı olsun. Bize güç edilen bu mutlu bayrağı elan yükseğe çıkartmak üzere gecemizi gündüzümüze katacağız” ifadelerine düz verdi. – DÜZCE

Share: