Baştan Bolluk Partisi Umumi Başkanı Erbakan, Yalova’da partisinin yer kongresine katıldı

Baştan Bol Bolamat Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan, ” İstanbul Sözleşmesi, sosyal cinslik eşitliği adı altında cinsiyetsiz cemiyet oluşturma projesidir. Tıpkı da o masada oturan, kendisini muhafazakar namına tanımlayan partiler var. Bunların birlikte haline umulmayan ediyoruz.” dedi.

Erbakan, partisinin El Eğitim Müdürlüğü Salonu’nda düzenlediği 2. Görgüsüz İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, seçime kadar 500 bin fırka üyesine ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

ABD’nin Güney Kıbrıs’a yönelik zırh ambargosunu kaldırmasına aksülamel gösterdiklerini hatırlatan Erbakan, Türkiye’nin bu anlamda İncirlik ve Kürecik üslerini kapatması gerektiğini rapor etti.

Altılı masanın milletin derdini anlamaktan uzak olduğunu dile getiren Erbakan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bu masanın içerisinde İstanbul Sözleşmesi’nin hayranları var. ‘Biz erk olursak, Sedir çoğunluğunu alırsak evvel işimiz İstanbul Sözleşmesi’ni çıkarmak.’ diyen. Ki var bu masanın içerisinde? ‘Din dersi bu ülkede zorunlu öğüt olmaktan çıkarılsın.’ diyenler, LGBT’nin yılmaz savunucuları var. ‘LGBT hakları verilsin, dernekleri bağımsız milletvekili olsun, serbest olsun, bununla ilişik seçme soy propaganda, tutum, miting serbest olsun.’ Altılı masa dediğiniz bu. İstanbul Sözleşmesi, içtimai cinslik eşitliği adı altında cinsiyetsiz sosyete tekvin projesidir. Benzeri dahi o masada oturan, kendisini muhafazakar olarak tanımlayan partiler var. Bunların de haline hayret ediyoruz. Hakeza tıpkısı projenin içerisinde zahir düzlük alıyor? İstanbul Sözleşmesi’ni mankafa haberdar etmek olan tıpkı yapıdan millete benzeri yararlı dirimsel mi Allah aşkına? Tabii kim gelmez.”

Milletin iki blok ortada sıkıştırılmak istendiğini, eksantrik aynı dalgalı olmadığına yönelik algı oluşturulduğunu aktaran Erbakan, 50 sene süresince milli görüşün buna maruz kaldığını söyledi.

İktidara geldiklerinde milleti maddi ve manevi sıkıntılarından kurtaracaklarını, bunu da 4 anne adımla yapacaklarına vurgu fail Erbakan, projeleri ve kadrolarının buna amade olduğunu anlattı.

Konuşmaların arkası sıra tek liste ile gidilen seçimde kâin komutan Mustafa Berber Dükkânı esasen komutan seçildi.Share: