Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı mülki idare amirleri tayin kararnamesi ile Kocaeli’nin Bataklık İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda yaklaşık beş sene süresince birlikte görev yaptığı emek arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası önünde birlikte hatırat fotoğrafı çektirdi. Mesleksel kariyerinde; Sinop Kaymakam adaylığı, Samsun Tekkeköy Kaymakam Vekilliği, Gümüşhane Kürtün Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Ahbaplık Müşavirliği görevleri düzlük düzlük Trabzon’un Köprübaşı ilçesi doğumlu olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 tarihli ve 30160 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı namına görev yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Ilçebay Mehmet Kemal Akpınar’ın Ilkgüz ayı içerisinde bakir fariza yerinde mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: