Büyükşehir’den İhale

Kayseri Büyükşehir Belediyesi eliyle şehrin ayrı cinsten yerlerinde mevcut bütün 12 adet arsa hem ‘Peyda Teklif Usulü’ hem de ‘Ilişkin Öneri Usulü’ eksiltme ile değişik satışa çıkarılacak.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ilgili olan Melikgazi ve Kocasinan’de 5 ticaret, 2 ev, 1 beribenzer endüstri arsası almak için toplam 8 nüsha arsa Vazıh Teklif Usulü eksiltme ile değişik satışa çıkarılırken, tekrar Melikgazi ve Kocasinan’birlikte kâin 1 tecim, 1 sanayi, 1 aşağı uran, 1 göz arsası kalkışmak amacıyla mecmu 4 adet arsa ise Tutkun Öneri Usulü tenkis ile değişik satışa sunuluyor. Satışa çıkarılan değme iki ihalenin tarihi 23 Ağustos 2022 Salı günü kendisine belirlenirken, Melikgazi ve Kocasinan’daki 8 nüsha arsa ihalesi saat 14.15’te, Melikgazi ve Kocasinan’dahi mevcut 4 sayı arsanın ihalesi ise saat 14.00’te yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi Alt Kurul Salonu’nda gerçekleşecek iki eksiltme amacıyla sonuç müracaat, 23 Ağustos 2022 Salı haset tenkis saatinden önceki namına belirlenirken, ihaleye gelmek isteyen vatandaşlar birlikte müracaatlarını Büyükşehir Belediyesi Sağlık Ofis Müdürlüğü’ne yapabilecek. – KAYSERİ

Share: