Çorum Belediye Başkanı Aşgın’dan Komutan Büyükkılıç’a musahabe

Kayseri Büyükşehir Şehremini Dr. Memduh Büyükkılıç, Çorum Şehremini Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı riyaset makamında misafir etti.

Dr. Memduh Büyükkılıç yönetiminde gerçekleştirdiği envestisman ve projelerle Türkiye’de ‘Kayseri Modeli Belediyecilik’ olarak yaşıt gösterilen aynı bakım anlayışı sergileyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi demet odağı olmaya bitmeme ediyor. Bu çerçevede Başbuğ Büyükkılıç’a, icap mahdut içi lüzumlu sınırlı dışından sefarethane, vekâlet ve yerel yönetimler düzeyinde ziyaretler gerçekleşirken, Çorum Şehremini Dr. Halil İbrahim Aşgın beraberindeki heyet ile gelişigüzel Büyükkılıç’a rikkat ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında konuk ettiği Başbuğ Aşgın ve beraberindekilerle ahbapça fail Komutan Büyükkılıç, “Domestik yönetimler kendisine özelde yaşadığımız şehirlerin, genelde ise ülkemizin kalkınması ve elan mebzul noktalara gelmesi için var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Ülkemiz mahallelerden ilçelere, ilçelerden şehirlere birlik ve el birliği halkasını büyüterek henüz da kıvrak yarınlara yürümeye devam edecektir. Kıymetli başkanımız Halil İbrahim Aşgın beyefendinin ziyaretleri bizleri kıvançlı etti” şeklinde konuştu.

Çorum Şehremini Dr. Halil İbrahim Aşgın ise birlik, el birliği ve dayanışmanın her devir amacıyla henüz canlı tıpkısı Türkiye oluşturacağına dikkat çekerek, misafirperverliği amacıyla Büyükkılıç’a teşekkürname etti.

Aşgın, Komutan Büyükkılıç’a Çorum’un yöresel ürünlerinden oluşan bire bir hediye ikram ederken, Büyükkılıç üstelik Aşgın ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden ekolojik ortam teşekkürname etti.

Ziyaretin arkası sıra Başkan Büyükkılıç, misafirlerle hatırat fotoğrafı çektirdi. – KAYSERİ

Share: