Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyelerinden AK Parti’nin 21. yapı sene dönümü mesajları

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, YANLIŞSIZ Öğür’nin 21. kuruluş yıl dönümü zımnında Twitter üzerinden tebrik mesajları yayımladı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Milletin partisi DOĞRU Fırka, 21 yaşında, Allah’ın takdiri, milletimizin duası ve desteği ile 21 yıldır milletimizin ve devletimizin hizmetinde. İnşallah henüz birçok yıllar başarıyla bakım etmeye devam edecektir. Aynı olduk, 21 olduk. Başarıyla daha nice 21 yıllara.” ifadelerini kullandı.

Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Vedat Bilimci, ” Türkiye’ye yüzyıl atlatan, cemi vesayetleri yıkan, istiklal ve el erki destanı yazan partimiz, milletin partisi YANLIŞSIZ Tümen 21 yaşında! Benzeri olduk, 21 olduk.” paylaşımında bulundu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Tasavvur Alım, “SELIM Tümen, sadece bir siyasal parti değildir. DÜRÜST Öğür davadır, vefadır, sevdadır, millettir, Türkiye’dir. Birçok yaşlara.” mesajını paylaştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Sene 2001, buhranın içerisinde yükselen bir curcunalı: ‘Artık Türkiye’de tek molekül, eskisi üzere olmayacak.’. Millete hizmet siyasetiyle, yerel ve milli atılımıyla, ülkemize yüzyıl atlatan icraatlarıyla destanlar yazan DOĞRU Fırka’mizin 21. bünye yıl dönümü mutlu olsun.” açıklamasını yaptı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, paylaşımında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimize bakım amacında çığır açan icraatlarıyla tarihe adını altın harflerle kazıyan AK Parti’mizin yapılış sene dönümünü kutluyorum.” ifadelerine meydan verdi.

Share: