DÜRÜST Parti’li Yara: Sandıkta yine birinci öğür olacağız

YANLIŞSIZ Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Kötü, “SELIM Fırka, Türkiye’dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta de esasen bir numara fırka olacağız” dedi.

DÜRÜST Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Yara, partisinin 21’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle ferda programın gerçekleştiriliceği Ankara Ticaret Odası (ATO) Fuar ve Kurultay Merkezi’nde matbuat toplantısı düzenledi. Ateş, YANLIŞSIZ Parti’nin, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en detaylı müddet iktidarda kalmayı nail politik hareketi olduğunu hatırlatarak, “Gerçekte bu sükse, DOĞRU Parti’nin yalnızca aynı siyasal parti olmaktan haddinden fazla henüz dahası olmasından müstakbel gelmektedir. DÜRÜST Öğür bire bir ailedir, bire bir yuvadır; yapı öncesinden bugüne çatışma güzeşte sürede seçme zaman milletin sesine kulak veren ve milletiyle bütünleşen aynı partidir. Milletimiz ile kurduğumuz bu bağın beraberinde beher organizasyon mensubumuz de YANLIŞSIZ Fırka çatısını, bir yuva yerine görmektedir” dedi.

‘AK PARTİ GÜCÜNÜ BİRLİK VE BERABERLİĞE BORÇLUDUR’Bu yıl bünye yıl dönümünü ‘Bir Olduk 21 Olduk’ sloganıyla kutlayacaklarını kaydeden Zehir, “Bu slogan, YANLIŞSIZ Tümen serüveninin kemiksiz tıpkısı gerçeğidir. DOĞRU Öğür geçmişinden aldığı güçle bugün daha hararetli, daha işlek, henüz eskimemiş ve elan taze tıpkısı partidir. SELIM Parti, gücünü ve zorlukların karşısında kuvvetli bir şekilde durabilmesini, lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde gelişigüzel kademesiyle kontak ve muadele içerisinde olmasına borçludur. Yapılan bereketli işlerde, milletimizin hizmetine sunduğumuz projelerde ve gıptayla bakılan icraatlarımızda bütün tıpkı olmanın, müşavere kültürünün ve ortak aklın imzası bulunmaktadır. Bu anlamda SELIM Tümen’yi 20 senedir milletin teveccühüne mazhar kılan çeşni, ayrımsız olmayı genetiğine işlemiş olmasıdır” diye konuştu.  ‘SANDIKTA ÜSTELIK YİNE BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ’Üzücü, DOĞRU Parti’nin 21 senede temas seferinde yetkiyi alarak milletle bir ve bütün olduğunu vurgulayarak, “İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız yegâne ayrımsız kaza, yer, mahalle, köy, yer yok. Çünkü kimseyi ayırt etmedik. SELIM Öğür, Türkiye’dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta bile gene birinci fırka olacağız. Geçmiş seçimlerde ayrımsız ve beraber olarak nasıl bir numara fırka olduysak, 2023’te dahi yengi bizim olacak. İnşallah önümüzdeki yıllarda partimizin 22, 23, 25, 30 ve henüz birçok yıllarını kutlarken birlikte SELIM Tümen’nin Hakk’a ve bölüt bakım yolundan sapmadığını göğsümüzü gererek söyleyebileceğiz. Partimizin kuruluş yıl dönümünü, sadece yarın gerçekleştireceğimiz etkinliklerle kutlamayacağız. Ülkemizin dört bir birlikte, 81 ilimizde zaman kurulan AK Noktalar ile vatandaşlarımıza ikramlar dağıtacağız. Bu esnada Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin beherglas ferdi amacıyla kaleme aldığı mektubu, vatandaşlarımıza arz edeceğiz. Bu mektupta Genel Başkanı’mız, DOĞRU Öğür’nin 20 almanak iktidarında ortaya koyduğu çalışmaların mahiyetine ve gelecek vizyonuna düzlük verdi” ifadelerini kullandı.’11 MİLYON PARTİLİYE DÜŞÜNCE GÖNDERİLECEK’

?Zaman ayrıca öğür üyesi tahminî 11 milyon kişinin telefonlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan aracılığıyla aynı tasa gönderileceğini dile getiren Keskin, “Ferda programı icra edeceğimiz alanda, Reisicumhur’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın politik hayatından bazı kritik kesitlerin düzlük aldığı, YANLIŞSIZ Parti’nin geçmişinde karşılaştığı bazen engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı 2 sayı ‘zaman tüneli’ olacak. Kurulacak stantta VR gözlükle, metaverse tekniği ile ziyaretçileri hayata geçirdiğimiz büyük projelerin gösterildiği bir gezintiye çıkaracağız. Kurulacak hikmet yarışması standında, siyasi konularda kendine güvenen müsabık misafirlere bazen sorular sorulacak ve kalburüstü olanlara ihsan takdimi olacak. Içtimai medyada ise ‘#BirOlduk21Olduk’ etiketiyle icraatlarımızı, görsellerimizi paylaşacağız. Teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve uray başkanlarımız bu çalışmaya katılacak. 21’inci yıla hususi videolar hazırlandı. İnşallah bunları sosyal medya mecralarından paylaşacağız” dedi.Share: