Erke tasarrufunun yolu ısı camlı başlık ve kadeh sistemlerinden geçiyor

Erke tasarrufunun yolu ısı camlı konu ve sırça sistemlerinden geçiyor

Esvera Sırça ve Alüminyum firması mimarı Soner Bir Numara:

“Isı camlı sistemleri kullandığımızda, dizge kişi maliyetini beş altı ayda çıkarabiliyor”

ESKİŞEHİR Eskişehir’birlikte üretilen ve Dünya pazarında satılan ısı camlı katlanır cam sistemlerinin sağladığı erke tasarrufu hakkında konuşan Esvera Cam ve Alüminyum firması mimarı Soner Birinci, “Isı camlı sistemleri kullandığımızda, bütün zat maliyetini biraz ayda çıkarabiliyor” dedi.

Birçok ocak ve işyerinde geçer not, görsel bedii açısından alanları güzelleştiren ve bakir yaşam alanlarının oluşmasında yardım sağlayıcı katlanır husus ve sırça sistemleri, günümüzün yeryüzü balaban sorunu olan enerji tüketiminde üstelik iri tumturak oynuyor. Kullanılan ısı camlar ile katlanabilir başlık ve cam montajı yapılan alanda elektrik oluşturan tümce, nazik tıpkısı enerji tasarrufu sağlıyor. Estetik adına bile bir nice alana ayrı aynı bakış havası katabilen ısı camlı katlanır konu ve cam sistemleri için bilgelik veren Esvera Cam ve Alüminyum firması mimarı Soner Birinci, “Bizim yaptığımız sistemlerin cümlesi estetik kaygılarla ve erke tasarrufu üzerine üretiliyor” dedi.

“Genişlik yetişkin mesele camın bina zarfında sağladığı ısı ve enerji tasarrufudur”

Acun’birlikte yaşanan erke kriziyle gelişigüzel enerji tasarrufunun en üst düzeye çıkarılmasına müteveccih mesai yaptıklarını tamlayan Soner Bir Numara, “Küresel sorunumuz olan ısı ve enerji tasarrufu derdinin farkında olan ayrımsız firma olarak burada işimizi yapmaya çalışıyoruz. Yapılarda en balaban ısı köprüsü unsurları cam ve pencerelerdeki açıklıklardan oluşuyor. Biz dahi bunun temelinde ‘Kadeh üzerinde ne üzere geliştirmeler yapılıyor? Biz ne yapabiliriz?’ diyerek bakıyoruz. Onun üzerinden işimizi yapmaya çalışıyoruz. Burada yer makro iş camın yapı ortamında sağladığı ısı ve erke tasarrufu. Bu de bizi şu an kullandığımız sistemlerin tamamının yenilenmesine yönlendiriliyor. Evlerde gördüğümüz faturalarda gördüğümüz ısı tasarrufunu camlarla ve yıpranmamış kurulan mekanlarla şüphesiz oluşturabileceğimizin üstüne icraat yapıyoruz. Normal şartlarda bire bir camın enerji tasarrufuna katkısıyla ısı sırça sistemlerin erke tasarrufuna katkısı arasındaki heybet ayrımlı oluyor. Bu üstelik hem faturalara yansıyor hem karbon bukanak izi için bütün adamlık adına katkı sağlıyor” dedi.

“Isı camlı sistemleri kullandığımızda, hep kendi maliyetini biraz ayda çıkarabiliyor”

Karı ve işyerlerine kurulan sistemlerin sağladıkları erke tasarrufu ile özlük maliyetlerini bodur antlaşma içerisinde karşılayabildiğini tamlayan Esvera Pencere ve Alüminyum firması mimarı Soner Birinci, şu ifadeleri kullandı: “Biz birlikte Esvera Kadeh yerine yaptığımız ürünlerle oluşturduğumuz mekanlarda, enerji tasarrufu ve beğenilen üzerine yoğunlaşıyoruz. Giyotin sistemlerimiz, rastık sistemlerimiz, bahçe sistemlerimiz bütünü kullandığımız camın sistemlerin erke tasarrufuna hizmet edebileceği üzerine. Normal tıpkısı cama bakarak ısı camlı sistemleri kullandığımızda, hep kendi maliyetini birkaç ayda çıkarabiliyor. Bu üstelik yapıldığı andan itibaren eş ekonomisine ulama sağlıyor hem de enerji tasarrufu adına bize fayda sağlıyor. Hem de mevut konforumuz yerine kışın içerde ısı adına edebiyat birlikte serinlik namına konfor alanımız istediğimiz ölçüde mümkün olabiliyor. Bizim yaptığımız sistemlerin hepsi beğenilen kaygılarla üretilen sistemler. Hoppadak ısı ya dahi erke tasarrufu değil aynı zamanda mekan oluşturma ve mekanı konforlu kullanma adına hep ARGE’lerimizi yapıp bunun üzerinden çalışıyoruz. Elden ısı yalıtımı yapmak için ya bile erke tasarrufu yazmak üzere değil sistemlerimizi en kullanabilir sunma optimum şekilde kurguluyoruz. Bu üstelik hem evlerin balkonlarının vabeste arkaç dönüşmesi hem üstelik şita bahçeleri üzere alanlarda insanların ekstra bir hacimle değişik işlevlerde kullanmasını sağlıyor.”

Share: