Eski sevgili damattan intikamını düğünde aldı: Şu an o peyda sarışın tıpkı maltalık kadınıyla usulca dans ediyor ancak o bilmiyor

ABD’de gerçekleşen ayrımsız düğünde ilginç olaylar birbirini izleme etti. Kaliforniya’da yaşayan Alexandra Starr isimli bir hanende, müzik grubuyla aynı düğünde hayalet kabul etmek amacıyla anlaşmıştı. Buraya büyüklüğünde seçme öz alışılagelen aynı şekilde ilerledi.

DAMADIN, ESKİ SEVGİLİSİ OLDUĞUNU FARK ETTİ

Dernek alanına geldiğinde ise Starr damadın kendisini aldatan çarkıt sevgilisi olduğunu ayirt etti. 5 almanak ilişkilerinde çarkıt sevgilisinin kendisini aldattığını ifade fail Starr, sahnesini bu misil intikamı üzere fırsata çevirdi ve damadı zat düğününde aşağılık etti. Şarkıcı, internette viral olan intikam hikayesini TikTok hesabından paylaştı.

DAMAT, ŞARKICININ YÜZÜNÜ GÖRÜNCE ADETA DAMLA GEÇİRDİ

Elkızı ve damadın önce danslarını ayırmak amacıyla alana geldikleri anda arkası çevrilmiş ayrımsız şekilde sahnede duran Starr, “Before He Cheats (O Aldatmadan Önce)” isimli şarkıyı söyledi. Şarkıda “Şu zaman o belirgin sarışın tıpkı hayat kadınıyla usulca dans ediyor ancak o bilmiyor” sözü geçince Starr yüzünü gösterdi.

SU FIRLATIP SALONU TECEZZI ETTİ

Karşılarında çarkıt sevgiliyi gören eş ve eloğlu duruma tepki gösterdi. Konukların devreye girmesiyle Starr sahneden indirildi. Sahneden inerek eş ve damadın yanına gelen Starr ise adamın konusunda tıpkı çamçak su fırlatarak salonu tecezzi etti.Share: