Esmer yollarında buut

Kişmiri yollarının yapım, hizmet ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde bunaltıcı gidilmesi, trafik belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün sefer durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi tamir çalışmaları zımnında 22.00-06.00 saatlerinde abdestbozan daraltması yapılıyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören bağlantı yolunun 1-3. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları dolayısıyla angajman yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatıldı. Bu sebeple, muvasala özge yönden iki taraflı namına sağlanıyor.

Denizli-Alaçık yolunun 5-7. kilometrelerinde munsap yapım, Kahramanmaraş-Narlı- Gaziantep yolunun 1-2. kilometrelerinde Arsan Köprülü Kavşağı mevkisinde üstyapı restorasyon, Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. kilometreleri ve Ermenek-Mutluluk yolunun 18-19. kilometrelerinde misil yapım çalışmaları sebebiyle bahis konusu kesimlerde ulaşıma kontrollü cevaz veriliyor.

Beşikdüzü- Trabzon yolunun 45. kilometresindeki Akyazı Tüneli’nde zindelik elektronik sistemleri hizmet tamirat çalışması dolayısıyla değme iki yönde bulunan tüplerde 08.00-20.00 saatleri ortada ulaşım bir tane şeritten kontrollü namına gerçekleştirilecek.

Nevşehir-Ürgüp- Kayseri yolunun 14-20. kilometrelerinde yol imal çalışmaları nedeniyle muvasala mukassem yolun bir bölümünden iki yönlü namına sürdürülüyor.

Eskişehir- Kütahya mülk sınırı-Kütahya yolunun 42-43. kilometrelerinde mevcut köprülerde genleşme derz ve hizmet onarım, Eleşkirt- Veca yolunun 62-66. kilometrelerinde üstelik el imal çalışmaları bitmeme ettiğinden bu kesimlerde erişim mukassem yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.

Share: