Esmer yollarında kapsam

Yağız yollarının yapım, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün el durumu bültenine göre, Ankara- Niğde Otoyolu’nun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören bağlantı yolunun 1-3. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle angajman yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım özge istikametten iki taraflı gerçekleştiriliyor.

TEM Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları cihetiyle 21.00-07.00 saatlerinde seçme iki doğrultu kesimler halinde trafiğe kapatılarak, sürücüler diğer istikametlere yönlendiriliyor.

Denizli- Serinhisar yolunun 14-16. kilometrelerinde dudak ve angajman yolu çalışmaları zımnında muvasala bölünmüş yolun bir bölümünden iki taraflı sürdürülüyor.

Trabzon- Gümüşhane ülke sınırı-Gümüşhane- Bayburt yolunun 41-53. kilometrelerindeki (Gümüşhane belde yolu) 13 tünelde yapılan zindelik-elektronik sistemi bakım ve tamirat çalışması nedeniyle 08.00-17.00 saatlerinde erişim bir tane şeritten kontrollü bitmeme ediyor.

Mecitözü- Amasya yolunun 0-4, Yozgat- Çorum yolunun 3-9. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle bu kesimlerde ulaşıma bölünmüş yolun tıpkı bölümünden iki taraflı cevaz veriliyor.

Zigana Geçidi-Torul-Gümüşhane yolunun 6-20. kilometrelerindeki imal çalışması dolayısıyla erişim kontrollü sağlanıyor.

Kangal- Sincan ayrımı-Divriği yolu, 23-25. kilometrelerindeki yapım çalışmaları zımnında ulaşıma kapatıldı. Bu kesimde sürücüler servis için yönlendiriliyor.

Osmancık-Merzifon yolunun 56-61. kilometrelerinde üstyapı restorasyon çalışmaları sebebiyle erişim bozuk Yardımcı servis yolundan gerçekleştiriliyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde yüzeysel istila çalışmaları zımnında sürücülerin trafik meni ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Share: