Gittiği kadının evinde öldürülmüş 18 yaşındaki gencin olayıyla ilgilendiren iki ahi tutuklandı

Eskişehir’de oturan Meram Art, sabık hafta Cumartesi gecesi arkadaşı B.M. (18) ile Tepebaşı ilçesi Çamlıca Mahallesi Yeşilyuva Sokak’taki Bahir Ö. isimli kadının evine gitti. Burada Deniz Ö. ile Amaç Kayırıcı, tanınmayan bire bir nedenle tartıştı. Uğur Dal, tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine Deniz Ö. yoluyla tabancayla vuruldu.

KOMŞULAR FEN VERDİ

Silah sesini duyan komşuların ihbarı üzerine adrese polis ve keyif ekipleri sevk edildi. Kayırıcı, esenlik ekibinin görüngü yerindeki önceki müdahalesinin ardından kaldırıldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

ABLA-AHI TUTUKLANDI

Eskişehir Itimat Müdürlüğü Düzenlilik Yazıhane Müdürlüğü ekipleri, kıya şüphelisi olduğu öne sürülen Bahir Ö., evde bulunan kardeşi Kemal Ö. ve Amaç Dip’ın arkadaşı B.M.’yi gözaltına aldı. Esenlik kontrollerinin ardından ifadesi alınan Bahir Ö., kardeşi Kemal Ö. ve B.M. işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Bahir ve Kemal Ö. kardeşler tutuklandı, B.M. ise adli taharri kararıyla serbest bırakıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.Share: