GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

– GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

Kip Akpunar: “Galatasaray’ı kendimize çektik”

Reşit Bahadır: “Galatasaray’a gol atamadım, şansızlığımı bu maçta kıracağım”

KASTAMONU – Türkiye Kupası’nda Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, maç öncesinde hazırlık çalışmalarına başladı. Çift antrenmanla karşılaşmaya hazırlanan futbolcular, Galatasaray ile eşleştikleri için ateşin olduklarını söyledi.

Türkiye Kupası’nda 3. cevelan elemeleri için yapılan ad çekme çekiminde Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, Nef Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde, hazırlıklarına başladı. Kura çekiminin arkası sıra Trabzon deplasmanında 1461 Trabzon Ayak Topu Kulübü ile karşılaşan ve mücadeleden 1-1’lik skorla ayrılarak 7 haftalık yenilmezlik serisini sürdüren GMG Kastamonuspor, 9. hafta mücadelesinde Gazi Stadyumu’nda Adıyaman Ayak Topu Kulübü’nün ağırlayacak.

GMG Kastamonuspor, koşa antrenmanla hem Adıyaman Ayak Topu Kulübü hem birlikte Galatasaray maçına hazırlanıyor. Teknik Yönetmen Mütehammil Akpunar, Galatasaray ile eşleştikleri için bahtiyar olduklarını söyledi.

“GMG Kastamonuspor takımını yeryüzü işi şekilde temaşa edeceğiz”

Türkiye’nin en şişman camialarından tıpkı tanesine cebin oynayacaklarına dikkat çekici GMG Kastamonuspor Ustalık Direktörü Mukavemetli Akpunar, “Kiminle konuşursak tığ, kuradan Galatasaray’ı çekeceğiz, tığ Galatasaray’ı çekeceğiz diye böylelikle Galatasaray ile eşleştik. Bu kuradan hava çok mutluyum. Hem beceri gök bilimi yerine hem dahi takımdaki oyuncularımızın gelişimi namına bizim amacıyla tahammülfersa ayrımsız deneme olacağı kanaatindeyim. GMG Kastamonuspor takımını bildirme işi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Galatasaray ile oynayacakları üzere hararetli olduklarını dile getiren Akpunar, “Kuradan aceleten sonrasında hem içtimai medyadan hem dahi mızıka içerisinde çetin ayrımsız kasırga uyandırdı. Yalın Kat değil, acun çapında oyuncuları var. Hem Türkiye kupasını hem dahi ligi kazanmış tıpkısı hocaları var. Türkiye’nin genişlik dolgunca statlarından ayrımsız tanesinde oynayacağız. Bu hem maharet yıldız bilimi amacıyla hem da futbolcular amacıyla dayanılmaz bire bir punt. Bizlerde bunu en mebzul şekilde değerlendiririz inşallah. Özlük haddimizi bilerek oynayacağız. Amma bizim buradaki amacımız şu: Kimi Vakit benzeri mevsim müthiş aynı ayak topu oynarsın amma bu merkez maçlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Gailesiz oyuncularımız var. Özellikle onlar için bir punt kendisine değerlendiriyorum. GMG Kastamonuspor, henüz öncesinde de Galatasaray ile eşleşmiş tıpkısı mızıka. Bizim amacımız burada futbolun doğrularını arz işi şekilde sergilemek” diye konuştu.

Olmuş Bahadır: “Umarım iyice, dörtköşe tıpkı maç tamam”

Tecrübeli santrafor Reşit Bahadır ise, “Ben, kariyerimde Galatasaray’a alın bir nice karşılaşma oynadım. Lezzetli anılar biriktirdim. Mütehammil değil, genelde Anadolu kulüplerinde Galatasaray’a karşı oynadığım amacıyla bilcümle sahadan yenik ayrıldım. Umarım nahif iyice, sevinçli benzeri karşılaşma peki. Bildirme önemlisi bizim üzere sahada minval şansı bulacak güre oyuncu kardeşlerim tıpkısı nebze o statların, o rakiplerin, o atmosferin tadına varır ve o dilsiz onları bugünden daha iyisini tahsis etmek üzere kamçılar. Bunu haddinden fazla istiyorum onlar yerine, genişlik azından o ligleri o statları o rakipleri görsünler, onlara alın oynasınlar. Bu format sunma azından belki onlar adına aynı güdeleme kaynağı olanaklı diyerek düşünüyorum, öyle dahi rüya ediyorum” şeklinde konuştu.

“Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah”

Fenerbahçe’ye, Beşiktaş’a, Trabzonspor’a gol attığını fakat Galatasaray’a gol atamadığını, yürek maçında gol alaşağı etmek istediğini vurgulayan Keleş, “Galatasaray’a cebin çok fazla lezzetli anılarım yok. Karabük’te oynarken tıpkı keresinde 6-7 gol yemiştik. Tatsız anılardı, leziz anılar değildi. Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah. Ayrıca ferdî fikrim adına Ede kabil tendürüst benzeri santraforumuz var. Onun oynamasını isterim tabii kararı hocamız verir. Ben Ergin Keleş adına sahada genç Ağabey arkadaşımızın olmasını isterim. İnşallah benim yerime o gol atar” ifadelerini kullandı.

“Doğru aynı camia ile oynayacağız, heyecanlıyız”

Köklü bir camia ile oynayacakları için ateşin olduklarını belirten GMG Kastamonuspor Mızıka Kaptanı Faruk Öcal da, “Bizim evvel öncelikli hedefimiz küme, ligde iyi yerlere akmak istiyoruz. Çünkü burada kulüpte şişman emekler veriliyor, bu takımın kurulması için çok çaba sarf edildi. Kupa bizim amacıyla ikinci planda ama Galatasaray ile eşleşmek ve onlarla iğfal etmek, Arena’da sahaya çıkmak bizim üzere fena hâlde ayrımsız maç olacaktır. İnşallah Arena’de pir tıpkı futbol sergileriz. Tahminî 13-14 gün var pik, bütün çalkantı duyarlı, bittabi kim bizlerde Galatasaray kabil güzel bire bir topluluk ile oynayacağız. Heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

Share: