Günahsız Keyif-İş Sendikası Çorum Şubesinden tıbbi sekreterlerle ait açıklamaya aksülamel

Katışıksız Esenlik-İş Sendikası Çorum Yazıhane Başkanı Hüsnü Aykan, Eti Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesinde etkin tıbbi sekreterlerin vatandaşlara bastırık çıkarttığı iddiasının nesep olmadığını belirtti.

Aykan, Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi uğrunda düzenlediği matbuat açıklamasında, tıpkı partinin devlet başkanlığından yapılan açıklamada, bazı şifahane çalışanlarının vatandaşlara yüklülük çıkarttığının sav edildiğini söyledi.

Asılsız itham ve iddiaların gerçekten görevini hesabına deklare etmek için canla başla uğraş fail bire bir camiayı yıpratmak üzere yapıldığını öne süren Aykan, “Hekim kâin polikliniklerin tamamında sekreterlerimiz olağanüstü çabalama gider etmektedir. Yataklı servislerde hastaların taburcu işlemlerinde, hastaların veya parasız yakınlarının sav edildiği üzere gelişigüzel evrak gezdirme işlemi yoktur. Bu söylemlerin hiçbiri kabul edilemez. Aslı yoksuz suçlamaları akseptans etmiyor, popülizme kurban olan tümen yetkilisini tekmil üyelerimiz yerine kınıyoruz.” ifadelerini kullandı.Share: