Hayranlarının “Bizi pavyona götür” sloganlarına İrem Derici’den cevap: Size pavyon açarım ego

Bursa’bile dinleti veren İrem Derici, izleyicilere şarkılarını söyledi. Bursa’yı haddinden fazla sevdiğini tamlayan Derici, “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçme kentim benim. Epey size aşığım. Bursalı olamadım, Bursa’birlikte doğmadım ama yine geleceğim” dedi. Güzelce şarkıcı ayrıca, Bursa’nın kendisine güzel geldiğini dile getirerek, 1 kamer içerisinde bile aşkı bulacağını söyledi.

ŞARKILARINI OKUDU

“Yansın Geceler” şarkısı ile konserine bidayet veren şarkıcıya Zafer Tunç ve ekibi dans koreografileri ile haremlik ederken Bursalılara adeta enstrüman şöleni yaşattı. Sahnedeki performansının beraberinde, danslarıyla bile dikkatleri üstüne calip Derici, geçmişten günümüze vasıl şarkılarını seslendirdi.

“ANORMAL DOĞMAK YERYÜZÜ İYİSİ”

Yol aralarında dinleyiciler ile sıkça dostça fail Derici, Bursa’ya olan hayranlığını dile getirdi. Derici, “Bursa’yı haddinden fazla seviyorum. Benim kabil deliler haddinden fazla burada. Ilişik hissediyorum kendimi. Zira her antlaşma diyorum dünyayı normaller değiştirmeyecek, deli koyulmak sunu iyisi. Ego değil siz üstelik doğru geldiniz o zaman. Sıradaki yol dolgun ilenç şarkısı, haydi bakalım” diyerek ‘Acemi Balık’ şarkısını seslendirdi. Sonuç zamanların bildirme çokça dinlenen şarkıları beyninde mevcut ‘Bi Bir Tane Ben Anlarım’ şarkısını sevdiğini dile getiren Derici: “2022 yılının amor şarkısı bence bu haz. Dinlerken, bu şarkıyı Köfn okumasaydı kesin benim şarkım olurdu. Şarkıyı dinlerken bakraç olmak istiyorum” diye beğenisini belirtti.

“BENİ SUSTURAN YEGÂNE ŞARK”

Adlı şarkıcı Bursa’nın bahtlı gelmesini benzeri şarkısının hikayesini anlatarak pekiştirdi. Derici, “Yır bana önceki geldiğinde esasen Bursa’daydım. Yanımda Beyaz Zehir abi vardı. Açtım şarkıyı ‘Parafin abi şu şarkıyı bir dinler misin?’ dedim, ‘Gol’ dedi. Hadi dinleyelim” diye niteleyerek ‘Bazı Aşklar Kem Kalmalı’ şarkısını seslendirdi. Bursalı rahmetlik sanatçı Harun Pazubent’ı anan Derici, “Gir Kanıma şarkısı çıktığında ego 4 yaşındaydım. Beni susturabilen bir tane şarkıdır. Bu şarkıyla büyüdüm ve Cenabıhak bana şarkının sahibiyle Harun Pazubent ile bu şarkıyı ikili yapma fırsatı verdi” dedi.

“SİZE PAVYON AÇARIM BEN”

İrem Derici, ayrımsız röportajında pavyona gittiğini belirtmesi konusunda Bursalı sevenleri “İrem bizi pavyona götür” tezahüratında bulundu. Derici dahi “Size pavyon açarım ben” diye yanıtladı. Bu anları içtimai medya hesabından “Aşığım Size” sözleriyle paylaşan Derici gücük sürede binlerce gusto ve istimara aldı.

“BURSA HAYIRLI GELDİ, 1 KAMER İÇİNDE AŞKI BULACAĞIM”

Bursa’ya olan sevgisini “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa latif kentim benim” diyerek dile getiren İrem Derici, “Siktirici size aşığım. Türkiye’nin genişlik zeki, yeryüzü kıvıl kıvıl, yer anormal, sunu şekerli insanları sizlersiniz. Bursalı olamadım, Bursa’de doğamadım ama gine geleceğim” ifadelerine meydan verdi. Bu tarz 8 sene geçmiş çıkmasına rağmen tıpkı haftalık gibi güçlük bırakması emniyetsiz. Bursa kabilinden emniyetsiz. Bursa hayır geldi, 1 kamer içerisinde aşkı bulacağım. Seçkin devir buraya gelirim ego.” diyerek konuştu.Share: