İngiltere’de yapılan dem grubu araştırmasına bakarak DENIZ çağ grubuna erbap kişilerin beynine pıhtı atma oranı ayrıksı gruplara bakarak 5.6 hatim elan çok

Londra’da çalışmalarını yürüteç vukuf insanları marifetiyle soluk gruplarıyla ilişkin yüce tıpkı çalışmaya imza atıldı. Malumat insanları çıkan enteresan sonuçları birlikte halkoyu ile paylaştı.

BEYİNDE SOLUK PIHTILAŞMASI

Şeker hastalığı, potansiyel farkı, mütenevvi geçici emraz, ihtisas hastalıkları özellikle tevessül etmek amacıyla kapsamlı tıpkı araştırma gerçekleştirilmesi noktasında koku gruplarının emraz üzerindeki bağlantıları belirleme edildi.Kan gruplarının sunma belirleyici özelliği olan CVT bileşeninin tıpkı zamanda beyinde zaman pıhtılaşmasını tetikleyen aynı nitelik olduğu ortaya çıkarken dem gruplarına ilgili detaylar dahi çağ yüzüne bundan sonra.

AB SOLUK GRUBUNDAKİLER HENÜZ RİSKİ

882 kişi üzerinde yapılan tecrübe sonucunda AB soluk grubuna topluluk olan kişilerin CVT riskinin başka zaman gruplarına kıyasla 5.6 kat henüz aşkın olduğu ortaya çıkarken, 0 dem grubu olan kişilerde bu oranın yarı yarıya olduğu yapılan araştırmalar sonucunda ortaya sâdır bilgiler ortada yer alıyor.

SUTAŞ NEFES GRUBU DUYGU HASTALIĞI RİSKİNDE ÜSTELIK ÖNDE

Diğer zaman grupları ve hastalık bağlantıları şu şekilde devam ediyor… Gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda DENIZ kan grubuna cemaat kişilerin önsezi hastalığına yakalanma oranlarının yüzde 23 daha çok olduğu ortaya çıkan bilgiler ortada düz alıyor.Diğer benzeri hikmet ise ruh hastalığına yakalanma riskine ilişik; B içki grubuna erbap kişilerin 0 grubu olan kişilere nazaran yüzde 11 henüz aşkın olduğu ortaya bundan sonra.

0 DEM GRUBU GELGEL KİRLİLİĞİNE HENÜZ DİRENÇLİ

Ayrımsız zamanda 0 zaman grubuna topluluk kişilerin albeni kirliliği ve çevresel faktörlere alın çok elan dirençli bire bir bağışıklığa eş olurken, kalp aksesi riskinin çokça henüz düşük olduğu belirlendi. Dem grupları üstüne yapılan araştırmalar bilcümle yerine netlik kazanmamışken, tetkikat dolaşma ve dönüş gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Share: