İYİ Partili Hüseyin Örs taburcu oldu: Kimesne bizi korkutamaz

TBMM’deki bütçe görüşmelerinde çıkan kavgada yaralanan İYİ Öğür Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, otama gördüğü hastaneden taburcu edildi. Şifahane çıkışında gazetecilere açıklamada bulunan Örs, Meclis’te istenmeyen benzeri olay neticesinde hastaneye kaldırıldığını ve yapılan tetkikler sonucu taburcu edilmesine değişmeyen verildiğini söyledi.
Kontrollerinin devam edeceğini tamlayan Örs, başta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve namına esbak olsun dileklerini iletenlere teşekkürname etti.

Hüseyin Örs’ün açıklamaları şöyle:

“Boğuk tıpkı periyot geçirdik. Dirimlik tehlikeyle önceki akşam buraya geldiğimde sıhhatli olsunlar etibba engelleme ettiler. Şu anda iyiyim, sağlığım bol. Türkiye Şişman Millet Meclisi ağırlık atma yeri değil, muazzez milletimize hizmet etme yeridir. Bizim anlayışımız budur.

15 TEMMUZ’U İŞARET ETTİ

Ben arabasının önü gübür kamyonuyla çevrilen, konuşacağı salonların elektrikleri kesilen, kapılarına kilit vurulan, evine yeğin yapılan kabadayı liderin partisinin milletvekiliyim. Kimesne bizi korkutamaz. Yumruklarla bizi yolumuzdan döndüremez.

“MİLLETİMİZ’E HİZMET İÇİN VARIZ”

Genişlik bodur zamanda Türkiye Balaban Kavim Meclisi’nde çalışmalarıma bitmeme edeceğim. Türkiye’nin her yanındaki vatandaşların problemlerini dile getirmeye çalışacağım. Meclis’te hizmet aldığımdan beri 250 sefer konuşmuşum. Araştırma ve istifham önergeleri vermişim. Hep milletvekili arkadaşlarımız bu şekilde çalışmalarımıza bitmeme etmişiz. Bu saldırıda bulunan arkadaşımızın 3 yahut 4 müracaat yaptığını bana söylediler. Tığ orada milletimize hizmet için varız ve bitmeme ettireceğiz.”

Share: