Kayseri’yi buluşturan dernek

Milliyetçi Debi Partisi (MHP) 25. Çevrim Kayseri Mebus Süleyman Korkmaz’ın oğlu Batuhan, Busenur ile dünya evine girdi. Dernek idealist camianın buluşmasına de açar oldu.

MHP 25. Periyot Kayseri Milletvekili ve MHP İl bozuk başkanlarından Süleyman Korkmaz’ın oğlu Batuhan Korkmaz’ın düğünü tahminî bin 200 kişinin katılımıyla Mahall Balo ve Kurultay Merkezi’nde yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın nikahını kıydığı güre çiftin nikah törenine MHP Umumi Başkanı Heybet Bahçeli da çelenk ve makara gönderdi. Tendürüst çiftin nikah şahitliklerini ise MHP Umumi Komutan Yardımcısı ve Kayseri Mebus İsmail Özdemir, eski gün MHP Genel Başbuğ Yardımcısı Dayanıklı Çobanoğlu, Talas Şehremini Mustafa Dik, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, Kayseri Dava Ocakları Başkanı Ali Çelik, MHP 25. Dönem Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, MHP 25. Gün Antalya Mebus Tarkan Düşüncesiz, Anavatan Partisi 18. Zaman Kayseri Saylav İrfan Başyazıcıoğlu, Anavatan Partisi 20. Çağ Kayseri Milletvekili İbrahim Yılmayan, MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Tığ, AK Fırka Kayseri Avrat Kolları Başkanı Emine Timuçin, Talas Belediyesi eski Başkanı Rifat Yıldırım yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, izdivaç cüzdanını nikah şahidi MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Kayseri Saylav İsmail Özdemir’e verdi. İsmail Özdemir de yaptığı konuşmada; nikah şahitlerinin MHP ve DÜRÜST Öğür camiasından oluşuna vurgu yaparak; “Bu birlikte Topluluk İttifakındaki kararlılığımızı ortaya koyuyor” şeklinde espri yaptı ve evlenme cüzdanını geline teyit ederek taze çifte mutluluklar diledi.

Ulusçu Debi Partisi Umumi Başkanı Mehabet Bahçeli’nin yanında partinin dip yönetiminden MHP Umumi Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP Genel Komutan Yardımcısı Feti Kader, MHP Genel Başbuğ Yardımcısı Mustafa Kalaycı, MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Ziyalı ve MHP Umumi Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile YANLIŞSIZ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Evcil Yönetimler Başkanı Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki de düğüne makara ve çiçek göndererek genç çiftin mutluluğunu paylaştı.

Düğüne taze çiftin ailesi ve yakınlarının beraberinde ülkücü camianın haddinden fazla sayıda tanınmış ismi dahi katıldı. – KAYSERİ

Share: