Kazada çayda kaybolan Fevzi Bulut’u taharri çalışmaları sürüyor

Erzurum’un Tamam ilçesine tutkun Yeşilbağlar Mahallesi’nde 28 Nisan’de meydana mevrut trafik kazasında Oltu Çayı’nda kaybolan Fevzi Bulut’u arama çalışmaları sürüyor. Bitirmiş kadavra köpeklerinin katılımı ile yapılan aramalarda Keder’a dayalı gene tıpkısı ize rastlanmadı.

Fevzi Endişe’un cesedini seçmek üzere Jandarma Komutanlığına sınırlanmış MÜTEYAKKIZ, JAK, AFETLER, Evet İlçe Bitirmiş Komutanlığı personeli ve bitirmiş kadavra köpeği Sade ile iki ahit boyunca Oltu Çayı ve Ayvalı Barajı’nın başlangıcında arama yapıldı. Bölgede yapılan aramalarda Bulut’a dayalı bire bir ize rastlanmadı.

Kayıp vatandaşı taharri çalışmalarını yakından takip fail Tamam Belediye Reisi Sıddık Demircan, “28 April 2022’de ilçemizi hüzne boğan aynı gidiş geliş kazası olmuştu, 3 vatandaşımız Oltu Çayı’na düşmüştü. Neşe Endişe ve Büşra Tosun’un cesetleri Ayvalı Barajı’nda bulunmuştu amma Fevzi Keder’la ilgili o dönme zaman ayrımsız ize rastlanmadı. 130 haset aşmasına karşın arama çalışmaları devam ediyor. kimi vakit ekipler ayrıksı olaylara gittiği amacıyla aramalara durmak zorunda kalıyorlardı, inşallah bu süreçte Fevzi Bulut’u da buluruz. İki gündür kadavra köpekleri ile pahal ayrımsız amma yapılıyor barajda. Oltu Çayı’ndaki su seviyesinin düşmesi nedeniyle inşallah benzeri ize rastlarız” dedi. – ERZURUM

Share: