Kılıçdaroğlu: Mösyö Kemal’in Şehre Ziyaretini Teşvik Etmek İçin, Seçkin Yeri Bunlarla Donatmışlar.

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, yarınki Elazığ programı üzere bu akşam kente geldi ve reklam panolarına asılan deniz hırsızı afişlerin önünde foto çektirerek bu duruma reaksiyon gösterdi. Bu fotoğrafı paylaşan Kılıçdaroğlu, “Bay Eksiksizlik’in şehre ziyaretini kışkırtmak için, seçkin yeri bunlarla donatmışlar. Sizinle bizim aramızda aynı temel ayırt var. Tığ vatanseveriz, siz ise düşünce üzere beher şeyin mübah olduğunu düşünen fırsatçılar. Batsın bu ayrımcılık! Batsın bu diliniz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Malatya’daki programlarını tamamlayarak, ferda Elazığ’da yapacağı ülfet ve kol toplantısı için bu akşam kente geldi. Reklam panolarına asılan ve öğür aleyhine, temelsiz mesajlarla hazırlanan korsan afişlerin önünde ışık çektirerek bu duruma aksülamel gösterdi.

Kılıçdaroğlu, deniz hırsızı afiş uğrunda çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından, bu duruma reaksiyon göstererek paylaştı.

Kılıçdaroğlu’nun Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Erkek Kemal’in şehre ziyaretini körüklemek üzere, herhangi bir yeri bunlarla donatmışlar. İnanın genelde on paralık umursamam Saray provokasyonlarını; fakat biberli olan madde şu kim, bu çarkıt provokasyonlar yapılırken, yurttaşlarımızın hassas kalplerinin ne olacağını kimesne düşünmüyor.

“YURTTAŞLARIMIZA HAKARETLER ETMEYE, AYRIŞTIRMAYA DERECE Mİ LAN SARAY?”

Hangi için yapıyorsunuz bunları? Biraz henüz elde etmek kaldırmak üzere. Yurttaşlarımıza hakaretler etmeye, ayrıştırmaya değer mi lan saray? Gözünüz ne devir doyacak sizin? Üç günce, hepimizin ancak biilaç olduğu bu dünyada, bu kavga on paralık mi bitmesin istiyorsunuz?

“BİZ VATANSEVERİZ, SİZ İSE OY İÇİN HER BİR ŞEYİN MÜBAH OLDUĞUNU DÜŞÜNEN FIRSATÇILAR”

Sizinle bizim aramızda bir anne ayırt var. Biz vatanseveriz, siz ise görüş üzere her bir şeyin mübah olduğunu düşünen fırsatçılar. Vatanseverler oy üzere ülkesinin insanını devletine küstürmez. Neyleyim o oyları? Batsın bu ayrımcılık! Batsın bu diliniz!

“İNADINA CILT İLE TIRNAK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ. İNADINA HELALLEŞECEĞİZ”

Biz barışacağız. Tallahi birlikte tallahi da barışacağız! İnadına duygusal cana, beraberinde olacağız. Başaracağız tığ bunu. Bize baht olacak göreceksiniz. İnadına et ile tırnak olmaya devam edeceğiz. İnadına helalleşeceğiz. İnadına hep beraber, hep beraber.”

Share: