Kırıkkale Valisi Tekbıyıkoğlu, Sapan ilçesini konuşma etti

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Sapan ilçesi ile bazı köylerde incelemelerde bulundu.

Tekbıyıkoğlu, ilçe merkezinde Mehmet Erdem’e ilgilendiren üzüm bağını gezerek, müstahsil ile kardeş kardeş etti.

Daha sonra ilçede yapımı tamamlanan TOKİ konutları ile spor tesislerinde incelemelerde bulunan Tekbıyıkoğlu, Belediye Reisi Turgut Özdem ve yetkililerden bilgelik aldı.

Tekbıyıkoğlu, arkası sıra inşası devam eden Akkuş Endüstri Sitesini ve Deneyimsizlik Merkezini gezerek, Martir Polis Güçleri Kağan Yorulmaz Ahbapça Evi’nde vatandaşlarla tıpkı araya geldi.

Baraklı, Arbişli ve Çongar köylerindeki vatandaşlarla dahi buluşan Tekbıyıkoğlu, daha sonradan beton kat ve diğer devam fail çalışmaları durumunda inceledi.

Tekbıyıkoğlu, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, köylere yapılan beton yolların biraz yıl içerisinde bozulmayacağını belirterek, 40-50 yıl kalacak köy yolları yaptıklarını söyledi.

Kırıkkale’nin köylerinde devam fail beton sefer çalışmalarının bölgede ve diğer illerde dahi kat sayı gösterildiğini aktaran Tekbıyıkoğlu, “Vatandaşlarımız daha çok çokça elan konforlu yollarda yolculuk edecek. Vatandaşlarımızın ortada olmaktan son kademe mutluyum. Devlet yerine yaptığımız ve yapacağımız hizmetler şimdiden esaslı olsun.” dedi.

Vali Tekbıyıkoğlu’na, Balışeyh Kaymakamı Sançar Batuhan Kurdu, İl Hususi İdaresi Umumi Sekreteri Haluk Karahan, İl Açıkgöz Komutanı Miralay Hazar Cücen, Atmaca Ziraat Odası Başkanı Ademiyet Gökdere ve değişik yetkililer haremlik etti.

Share: