Kişmiri yollarında genişlik

Karaca yollarının yapım, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ağırbaşlı gidilmesi, gidiş geliş belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün kere durumu bültenine bakarak, Yıldız Marmara Otoyolu’nun Bezekçi-Çatalca kavşakları İstanbul- Edirne istikameti hizmet ve onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatıldı. Bu mevkide muvasala Edirne-İstanbul istikametinden iki cepheli sağlanıyor.

Rum Otoyolu’nun Kaynaşlı-Gölyaka kavşakları 0-18. kilometrelerindeki üstyapı tamirat çalışmaları dolayısıyla muvasala kontrollü sürdürülüyor.

Denizli- Serinhisar yolunun 0-4. kilometrelerindeki (Denizli- Acıpayam yolu 13. Nahiye sınırı- Honaz Tüneli) bakım ve tamir çalışmaları sebebiyle muvasala mukassem yolun bir bölümünden iki cepheli gerçekleştiriliyor.

Silifke- Mersin Ağacı yolunun 30. kilometresindeki Karayar Tüneli’nde hesaplı hizmet ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü cevaz veriliyor.

Nevşehir- Ürgüp yolunun 16-18. kilometrelerindeki yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

Çorum- Ankara yolunun 37-38. kilometrelerindeki (İskilip- Osmancık kavşakları) ayrımlı düzeyli kenar çalışmaları cihetiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Bozüyük- Mekece yolunun muhtelif kesimlerindeki asfalt onarım çalışmaları dolayısıyla trafik akışı sağlıklı yoldan sürdürülüyor.

İnebolu- Kastamonu yolunun 23-30. kilometrelerindeki yeğin hasarları zımnında erişim kontrollü gerçekleştiriliyor.

Refahiye- Erzincan yolunun 37-42. kilometrelerindeki üstyapı, asfalt ve kayşa tashih, Burdur- Kemer yolunun 13-18. kilometrelerindeki anne restorasyon çalışmaları cihetiyle sürücülerin trafik meni ve işaretçilerine uymaları önem taşıyor.

Share: