Kütahya İl Müdürlüğü görevinden incizap yazar Yardımcı DÜRÜST Parti’den aday adayı oldu

Kütahya Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü Tahir Emre Birey, SELIM Tümen’den Yardımcı milletvekili namzet adayı tutmak üzere görevinden çekilme etti.

Uşak Itimat Yurtlar Kurumu Müdürlüğü ile Çeltek Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü görevleri sonrasında Kütahya Cahillik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Türkiye Gençlik Vakfı Çeltek Müessis İl Başkanı Tahir Emre Can, görevinden istifa ederek DOĞRU Öğür’den Uşak milletvekili namzet adayı oldu.

Doğup büyüdüğü Çeltek ve Türkiye’ye gitmek yerine beribenzer yaşlardan bu yanan siyasete ilişki duyduğunu belirten Tahir Emre Can, “Çeltek Dürüst Tümen Cahillik Kolları Üniversitelerden Mesul Başbuğ Yardımcılığı görevinde kurucu başkan olarak görev aldım. 2004 yılında YANLIŞSIZ Öğür Çeltek İl Bilgisizlik Kolları Başkanlığına seçildim. Bakir Türkiye’ye istek vermiş Selim gençlerin birlikte desteğiyle 2 sene boyunca bir nice muvaffakiyetli projeye ve programa imza attık. 2006 yılında vazifeli olduktan sonradan enerjik siyasetin içre meydan alamasam üstelik yaptığım rastgele görevde davama, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve ülkeme hizmetten köylü durmadım. Çeltek’taki bin 600 nefis sınırlı kapasitesinin geçmiş 8 bine ardından 10 bine çıkarılmasında önderlik etmiş olmaktan çevre çok mutluyum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği ‘okuyan, düşünen, uygulayan ve neticelendiren’ bire bir gençliğin yolunu beğenmek yerine uğraş ettim. Bunda bilahare süreçte ise Yardımcı ve Türkiye’ye müfit hizmetler sunabilmek amacıyla Çeltek mebus namzet adayı olmaya karar verdim” dedi. – YARDIMCI

Share: