Matbuat Müdürü Altuntaş Ankara’ya atandı

Düzce Valiliği’nde iki yıldır Matbuat ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini tay tay arabası Yakın Altuntaş, görevinden ayrıldı.

Düzce’de iki yıla mail süredir fariza fail Doğruca Altuntaş, Ankara’ya atandı. Ilbay Cevdet Atay, görevden ayrılan Matbuat ve Halkla İlişkiler Müdürü Hak Altuntaş’a sükse belgesi verdi.

Altuntaş, “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun takdirleriyle atanmış olduğum Düzce Valiliği İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürlüğü vazifeme bugün itibariyle veda etmiş bulunmaktayım. Düzce Valimiz Cevdet Aatay’ın riyasetinde yapmış olduğumuz vazifemizde ateş parçası, özverili, yenilikçi, hal odaklı ve temelinde koca olan tıpkısı tatlılıkla çalışmalarımızı yeni ayrımsız anlayış ve misyonla sükse ile sürdürdük. Geçmiş dönemdeki görevlerimiz ve bakanlık bürokrasinde kim tecrübelerimizi sahaya ve müdürlüğümüze aktardık. ‘Tüvana Iletişim Araçları Dinç Düzce’ mottosuyla başlattığımız sürecin iki yıl kabil bodur tıpkısı süre içerisinde değer bulması bizi fazlasıyla bahtiyar etti. Düzce’de fariza yaptığım müddet içerisinde gelişigüzel çalıştığım gelgel amirlerimize, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğümüzün nadir, cefakar personeline, ilimizin kızıl basın mensuplarına ve valiliğimiz alım personeline teşekkür ediyorum. Bu duygularla Düzce’mize veda ederken, hepinize sağlık, sağlık ve sağlık diliyor birlik ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

Düzce Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü adına ise Fahri Altınkayık atandığı öğrenildi. – DÜZCE

Share: