MHP’nin “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Üslup ve Tenvirat” programı

Boyabat ilçesinde MHP eliyle “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Tavzih” temalı program düzenlendi.

MHP Tokat Saylav Yücel Keder, 15 Orak Ayı Şüheda Ekin Merkezi’nde planlı programda, 15 Temmuz 2016’daki çarpış girişiminden sonra global oyunları bozacak şekilde MHP’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile benzeri araya gelerek Türk milletinin geleceği için yıpranmamış tıpkı perde açtığını söyledi.

Cumhurbaşkanının yalnızlaştırabilmesi ve Topluluk İttifakı’nın dağıtılması için oyunlar oynandığını belirten Endişe, “Bu oyunları becermek ve bunları vatandaşlara hikâyelemek amacıyla sahadayız. Karşımızdaki dokuma, MHP lideri Ululuk Bahçeli ile Küçük Asya insanının arasındaki büyü bürümek maksadıyla kapı bap dolaşarak temas etmek düşmek işlemeye çalıştı. Özlük güdümlerinde ayrımsız MHP oluşturma fikirlerini başaramadılar.” dedi.

MHP MYK Üyesi Davut Haskırış da Topluluk İttifakı’nın devamı üzere hararetli tıpkısı MHP’ye ihtiyaç olduğunu ifade etti.

MHP Sinop İl Başkanı Hikmet Çınar ise Cumhur Reisi Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Fehamet Bahçeli’nin bağırsak ve aut mihraklara alın sözleşme yaparak bugünkü duruma gelmelerini sağladığını kaydetti.

Programa Boyabat Belediye Reisi Hüseyin Coşar, MHP MYK üyeleri Yüksel Aydın ve Kasıt Kotra, DOĞRU Fırka Boyabat İlçe Başkanı Mustafa Yaylaoğlu ile sivil sosyete kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Share: