Milletvekillerinden Malatya’ya övgü

AK Parti Gümüşhane Mebus Evren Pektaş, TBMM SELIM Öğür Kadro Amiri Halil Ergen ve Tarihçi Adnan Baycar Büyükşehir Belediye Reisi Selahattin Gürkan’ı makamında müzakere etti.

SELIM Öğür Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, Malatya Büyükşehir Belediyesini ziyarette yaptığı konuşmada, “Malatya batıdaki birçok şehri bakım adına eski durumda” dedi.

“Malatya batıdaki bir nice şehri hizmet yerine geçmiş durumda”

YANLIŞSIZ Fırka Gümüşhane Saylav Âlem Pektaş görüşme sırasında yaptığı konuşmada, “Malatya’yı bundan esbak yıllarda birlikte görüşme etme fırsatımız olmuştu. Bu akıbet ziyaretimizde Malatya’nın çok değiştiğini ve geliştiğini gördüm. Batıdaki bir nice şehri bakım kendisine esbak durumda. Birazdan yapılan projeleri yerinde dahi göreceğiz. Malatya’nın böylesine mütekâmil olmasından iri ayrımsız memnuniyet duydum. Başkanıma ve ekibine ayrı ayrı teşekkürname ediyorum” dedi.

“Hizmetlerimiz devam edecek”

DOĞRU Parti Gümüşhane Mebus Dünya Pektaş, TBMM DÜRÜST Parti Takım Amiri Halil Akil Baliğ ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başbuğ Gürkan, “Milletvekilimiz geçmiş yıllarda Orman Bakanlığındaki görev süresi içerisinde Genel Sekreterimiz ile gelişigüzel Battalgazi Şehremini olduğumuz dönemde kâm ve projelerimizle ilgili şekilci yerine şişman destekleri oldu.

Şu anda Saylav olarak görevlerini ödeme ederken bizim talep ve isteklerimizle ait olsun aynı Malatya Mebus kabil işlerimizin strateji edilmesi noktasında bizlerin yanında olmuştur. Genel Sekreterimiz Cemal Bey’in düzentileme arkadaşı olması hasebiyle burada olan ülkü ve problemlerin Milletvekilimiz gözetiminde ilişik mercilere konunun iletilmesi noktasında üstelik problemlerimiz çözülüyor. Malatya’daki değiş ile ilişik olarak belirtmiş oldukları gelişmeler üzere birlikte kendilerine teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın Malatya’ya teşriflerinde tabir ettikleri üzere İnsanlık medeniyetinin başladığı Anadolu’yu Anayurt fail kamet şehrini gelip görsünler dedi. İstanbul, Ankara, İzmir Şehremaneti hizmetleri şüphesiz yapılıyor burada ağlamadan bu hizmetlerin zahir yürütüldüğünü görsünler dedi. Bu anlamda Cumhurbaşkanımızın ve Milletvekillerimizin bu konuda Malatya ile ilgilendiren ifadeleri bizi elan çabuk henüz de gösterişli tıpkısı emek temposuna itiyor. Milletvekilimize Malatya ile ilgili düşüncelerinden kontekst teşekkürname ediyorum. Kendilerini Sıkıntılı-ül Rifat Değme insanların yaşadığı şehirde ağırlamaktan şişman aynı bahtiyarlık duymaktayım” diye konuştu. – MALATYA

Share: