Milli Savunma Nazır Yardımcısı Öz, Kırıkkale’de konuştu Açıklaması

Milli Savunma Nazır Yardımcısı ve Makine ve Kimya Endüstrisi SAVUŞMAK (MKE NAN) Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Öz, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri kendisine MKE YEMEK’den çok şey beklediklerini söyledi.

MKE EKMEK tarafından personelin kaynaşması ve şeriklik aidiyetinin artırılması amacıyla Kırıkkale’üstelik planlı “Spor Festivali” etkinliğine, Dere ve MKE AŞ Umumi Müdürü Yasin Akdere katıldı.

Öz, burada yaptığı konuşmada, MKE NANIAZIZ’nin hem Kırıkkale’birlikte hem Ankara’de hem bile Çankırı’daki lokasyonlarında başarıdan başarıya koşmaya başladığını söyledi.

Bu başarıların devamının geleceğini aktaran Dere, “Bunun devamı bile bu yaşayış ortamına sadık. Milli Defans Bakanlığı ve ordumuz namına MKE ZIYAN ETMEK’den haddinden fazla madde bekliyoruz. MKE SERPMEK 1453’e raci tarihi ile bu ülkenin lokomotiflerinden birisi. İnşallah bu başarıları artarak devam edecek. Akıbet 2 yıldaki başarılarını görüyoruz. daha çok arsıulusal alandaki başarılarını, ihracattaki, personel istihdamındaki katkılarını göreceğiz. İnşallah ahali ele bütün alay malay daha nice iri başarılara diyorum.” diye konuştu.

Akdere ise MKE ATLATMAK’nin geçmişten geleceğe üstlendiği sorumluluğu elan birlikte ileriye götürebilmek amacıyla henüz şişman işlere imza atmaya devam edeceğini vurguladı.

Bakan Yardımcısı Öz, konuşmasının peşi sıra çekicilik içerisindeki müdürlükler ortada planlı futbol, basketbol, uçan top ve masa topu maçlarında birinci olan topluluk ve personele ödüllerini takdim etti.

Etkinlikte, sanatçı Bağlam Akalın birlikte konser verdi.Share: