Muğla haberi! Bilgisizlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, DOĞRU Parti Muğla İl Başkanlığında konuştu Açıklaması

Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Biz Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bakım siyasetini ortaya koyan bir ekibiz. İnanıyorum ki 2023’te da Muğla buna sunu güzelce desteğini, Halk İttifakı’nı sandıklarda patlatarak, haddinden fazla cıvıl cıvıl tıpkı şekilde verecek.” dedi.

Bakan Kasapoğlu, Menteşe ilçesindeki DOĞRU Tümen Muğla İl Başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmada, Muğla’nın gönüllerindeki yerinin bambaşka olduğunu söyledi.

Burada toplanan partililere teşekkür eden Kasapoğlu, “Bittabi ki Türkiye’nin her bir ili, ilçesi, mahallesi, köyü hepimiz için bakım siyasetimiz açısından mehabetli birer nokta. Memleketimizin beherglas karışına harıldamak elbette balaban tıpkısı sıkıntı, nazik bire bir coşku ve eserleri birer birer fethetmek elbette ayrı bire bir alım. Muğla noktasında eskimemiş aynı sürece akıllıca imzalarımızı attık. Ego Muğla’mız üzere ilçeler amacıyla hoş olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Kasapoğlu, hele sporun stabil çokça branşının sergileneceği, pek çokça gencin yetiştirileceği yıpranmamış mekanların hem gençler hem da umum açısından heybetli olduğunu, Muğla’birlikte şu esas kadar yaptıkları tesislerin da mahmul yoğun değerlendirildiğini kaydetti.

Buralardan sâdır sonuçları, madalyaları ve başarıları gördüklerinde kullanılmamış tesislerle birlikte bu tablonun elan birlikte büyüyeceğine olan inançlarının pekiştiğini rapor eden Kasapoğlu, sporu tabana yayma politikasındaki çabalarında, Muğla’nın desteğinden da ayrı bir sevinme duyduklarını dile getirdi.

Kasapoğlu, şunları kaydetti:

“O yüzden zaman yeni havuzlar, eskimemiş salonlar, bakir yön sahaları, hemen futbol değil, basketboluyla, voleyboluyla, hentboluyla metanetli haddinden fazla imkanı ve bakir deneyimsizlik merkezlerini açacağız. Biraz bilahare birlikte Köyceğiz’dahi bilgisizlik merkezini, daha sonra üstelik spor salonunu açacağız. Bunlar inanın asrın yatırımları. Bölgemiz amacıyla feda olsun. daha çok de yıpranmamış yatırımları hem şakirt göre hem ihtiyaca bakarak on paralık gözümüzü kırpmadan yapmaya devam edeceğiz. Biz Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bakım siyasetini ortaya koyan bir ekibiz. İnanıyorum ki 2023’te üstelik Muğla buna sunma sunturlu desteğini, Cumhur İttifakı’nı sandıklarda patlatarak, haddinden fazla diri benzeri şekilde verecek. Bu süreçte dahi siz sevgili arkadaşlarımızın her zamanki gayretine, seçkin zamanki inancına bu noktadaki cebin terine şahidiz. İnanıyorum ki 2023 sürecinde da hep birlikte rastgele zamanki ilişki, kardeşlik ve muadele anlayışıyla, ruhuyla, dayanışmasıyla ortaya çıkma sinerjiyle gene Muğla yerine, Muğla’daki ülkü insanları kendisine bu süreci alnımızın akıyla, başarıyla, gururla nihayetlendireceğiz. Ego ayrımsız kardeşiniz olarak Muğla’nın, Muğla’daki dava arkadaşlarımın hem ferdî anlamda hem dahi kurumsal anlamda cemi çabalarımla yanınızda olacağım.”

Kasapoğlu, program kapsamında Muğla Valiliğini üstelik musahabe etti. Burada kendisini karşılayan Ilbay Orhan Gödeş ile tıpkısı süre görüşen Kasapoğlu, Valilikte vazifeli personellerle da selamlaştı.

Kasapoğlu, ziyarette Vilayet Itibar Defterini imzaladı.

Share: