Onu gören Eksiksizlik Kılıçdaroğlu sanıyor

Onu gören Eksiksizlik Kılıçdaroğlu sanıyor

-Kemal Kılıçdaroğlu’na mümasil Ulvi Mahirane Piroğlu:

“Kardeşi benim kadar benzemiyor”

AMASYA – Amasya’üstelik cıvıl cıvıl Ulvi Ateş Parçası Piroğlu, CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’na benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Ankara’ya her gittiğinde gören bazı belediye çalışanlarının ve vatandaşların Kılıçdaroğlu sandığı Piroğlu bu durumdan kıvançlı olduğunu söylüyor. Türk Polis Güçleri Teşkilatı’nda 30 sene aktif fariza özne zor başkomiser Piroğlu, gününün iri bölümünü oğluna ilgilendiren oto galeride geçiriyor. Öz içmeyi haddinden fazla sevdiği kadar kimi zaman eline aldığı sazını de çalmaktan sağlık alıyor.

“Kardeşi benim kadar benzemiyor”

Kemal Kılıçdaroğlu’na benzetilmeye alıştığını tamlayan 72 yaşındaki Piroğlu, “Kardeşi benim büyüklüğünde benzemiyor. Ben bile benzetiyorum. Kendimi televizyona huruç gibi hissediyorum. Benzemekten hava duyuyorum” dedi.

“Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar, torunum ben sanmış”

Ankara’üstelik sebze haline gittiğinde girişte kendisini gören asayiş görevlisinin Kılıçdaroğlu sanıp paniklediğini ve günlük hayatta çokça sayıda kişinin kendisiyle ışık çektirdiğini anlatan evli ve 3 bala, 4 torun sahibi Piroğlu, “Ego Eksiksizlik Kılıçdaroğlu değilim’ diyorum. Gine dahi ışık çektirmek istiyorlar. Çorum’birlikte miting üzere Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar. Torunum ben sanmış. ‘Dedemin resimlerini niçin astılar?’ diye sormuş” şeklinde konuştu.

Aynı zamanda İYİ Öğür Amasya İl Komutan Yardımcısı olan Piroğlu, cumhurbaşkanı adaylarını ekim ayında belirlemesini beklediği 6’lı masanın kararına çekinmek duyacaklarına değindi.

22 yıllık komşusu Gaye Özdemir de Piroğlu’nu seçkin gördüğünde Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nu hatırlattığını söyledi.Share: