Saruhanlılı vatandaşlar dava ve isteklerini Ilbay Karadeniz’e anlattı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Saruhanlı ilçesine kapalı Gözlet ve Taşdibi mahallelerini görüşme ederek mahalle sakinlerinin istem ve taleplerini dinledi.

Ilbay Yaşar Karadeniz, Saruhanlı ilçesine sınırlanmış Gözlet ve Taşdibi mahallelerini konuşma etti. Ziyarette Ilbay Karadeniz’e Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, İl Bitirmiş Komutanı Tugay Utku Yumuk ve hava müdürleri zevcelik etti.

Saruhanlı Kaymakamı Necmettin Yalınalp, Gözlet ve Taşdibi mahalle sakinleriyle birlikte Vali Yaşar Karadeniz’i ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, yapılacak olan toplantıların uz olmasını talep etti.

Mahallelerde ruhlu vatandaşlarla tıpkı araya gelerek dostane fail, rica ve isteklerini dinleyen Vali Karadeniz, yapılan işleri durumunda örtmek varsa eksiklikleri ve ihtiyaçları belirlemek için bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Vali Karadeniz, “Sizlerden alacağımız bilgilerle ihtiyaçlarınız doğrultusunda işleri planlamak ve çözüme kavuşturmak üzere buradayız. Bu buluşmayı yapmamızdaki amacımız sizlerin varsa mahallenizde yaşadığınız sorunları evet dahi bizlerden talep ve beklentilerinizi birinci ağızdan hava temsilcilerimize devretmek ve kanunlar çerçevesinde çözüme sarmak. İkinci amacımız ise ara sıra kamu hizmetlerini yapıyoruz ama bu hizmetler acaba hesabına ne büyüklüğünde ulaşıyor, sahada eksikler var mı, varsa bu eksikleri birebir burada sizlerle beraber kollamak. Nedeniyle sizlerin bizlere vereceğiniz temas nev bilgelik bu açıdan berenarı balaban” dedi.

Gözlet ve Taşdibi mahalle sakinlerinin sorunlarını, dilek ve taleplerini dinleyen Vali Karadeniz, dile getirilen talepler üzerine ilişik hava müdürlerinden bilgelik alarak sorunların çözümü ve taleplerin hesabına getirilmesi üzere gerekli çalışmaların yapılacağını rapor etti.

Gözlet ve Taşdibi mahalle sakinleri de Vali Yaşar Karadeniz’i ağırlamaktan duydukları memnuniyeti anlatım ederek, ziyareti sebebiyle kendisine teşekkürname etti. – MANİSA

Share: