Şehir site dolaştılar… Çocuk sahibi atılmak isteyen koşa hayaline Diyarbakır’da kavuştu

Site kent dolaştılar… Bala sahibi atılmak isteyen çift hayaline Diyarbakır’da kavuştu

DİYARBAKIR – 4 tuluk çağa denemesi sonrası bala sahibi olamayacağı söylenen çiftin bebek özlemi, Diyarbakır’da gördükleri otama ile sona erdi.

10 yıllık evli olan ve çocuk sahibi olma hasretiyle bir nice ili gezen Seher Gökçek ve Mehmet Anne çiftine 4 kere tüp süt kuzusu denemesi ve benzeri telkih sonrası yavru sahibi olamayacakları söylendi. Tedaviden vazgeçen koşa, tayinlerinin çıkması ile geldikleri Diyarbakır’da yâren tavsiyesiyle akıbet posta ayrımsız kliniğe başvurdu. Kadın Mevlit ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Kağan Çoksüer, er yaş dönümü teşhisi koyarak, PRP ve fitoterapi tedavileriyle çiftin 10 yıllık bala hasretini sona erdirdi. Mutluluk gözyaşları döken çift, çocuklarını kucaklarına alacakları haset bekliyor.

“Doğru klinik, doktor ve tedavi başarının temel anahtarıdır”

Hastaya henüz önce çocuğu olmayacağının söylendiğini kaydeden Karı Doğum ve Tuluk Çağa Uzmanı Prof. Dr. Hakan Çoksüer, başarıya giden yolda akıllıca klinik, doktor ve otama olduğunu vurguladı. Çoksüer, “Hastamız 39 yaşında erken menopoz zımnında yâren tavsiyesiyle kliniğimize başvurdu. İncelediğimizde henüz önce 4 misil tulum bebek denemesi reşit, akıbet denemesinde hiç transfer karışma yapılamamış. Yumurtalarının olmadığını ve çalışmadığını söylemişler, şişman bebeği iptal ederek para aktarımı yapılmamış. Züğürt çokça çaresiz ve feryat figan kliniğimize gelmişti. Hastaya hiçbir şekilde çocuk sahibi olamayacağı söylenmiş. Hastayı inceledikten sonra PRP ve fitoterapi ile tıknaz otama yapacağımızı söyledik. Hastada akıbet umudu olduğu amacıyla gözetmek istediğini söyledi. Herhangi Bir iki yumurtalık ve rahmin içerisine PRP uygulaması enjeksiyonu yaptık, sonrasında ise nebati tedavi olan fitoterapiyi gerçekleştirdik. Şu anda hamilelik haberini aldık, sayrı gelip hamilelik kesesini gördüğünde tahammülfersa tıpkı şekilde mutlu oldu ve gözyaşlarına boğuldu. Hiç kimse umutsuz olmasın, temas devir doğru klinik, doktor ve tedavi başarının ana anahtarıdır” dedi.

“Gayda çağa deneyim aşamasına gelmeden gebelik gerçekleşti”

Gayda bebek aşamasına gelmeden alışılagelen yollarla PRP ve fitoterapi yöntemlerinin gebelik getirdiğini kaydeden temel adayı Seher Gökçek Ana, çocuklarını sağlıklı bire bir şekilde kucaklarına kabul etmek üzere beklediğini belirtti. Ana, “Henüz önceleri 4 nöbet ayrımlı şehirlerde tulum bebek denememiz oldu, olumlu serencam alamadık. Son denemede da alıntı gerçekleşmedi. Tıpkı müddet durmak istedik tombul süt kuzusu tedavisine, Diyarbakır’a tayinimiz çıkınca Hakan hocanın ismini çok duyduk. Geldik görüştük, hocamız er yaş dönümü teşhisi koydu. Tombul çağa öncesi PRP tedavisi tavsiye mektubu etti. Zevalsiz güvenle geldim hangi tavsiye ederse uymayı düşünüyorduk. Onunla birlikte bitkisel otama ilaçları kullandım. 2 maaş derman tedavisi sonrası tüp çağa deneme aşamasına gelmeden gebelik gerçekleşti. Hocamıza ve ekibine çok teşekkürname ediyorum. İnşallah sonuna büyüklüğünde dosdoğru ayrımsız şekilde bitmeme şayan ve kucağımıza almak nasip olur” diyerek konuştu.

Share: