Şehit çocuklarına lunapark sürprizi

Kahramanmaraş’ta martir çocukları lunaparkta gönüllerince eğlendi.

Türkiye Savaş Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi vasıtasıyla düzenlenen ve Alpedo – Kervan Lezzetler Grubu’nun desteklediği etkinlikte martir füru lunaparka götürüldü. Burada temas çocuğa 250 teklik değerinde oyun kartı ihsan edildi. Baziçe kartını alan torunlar, lunaparktaki muhtelif baziçe gruplarında gönüllerince eğlendi. Şehit annelerinin da eşlik ettiği etkinlik böylecene çocuklara dondurma izzetüikram edildi.

Alpedo – Kervan Lezzetler Grubu Umumi Heyet Başkanı Sami Kervancıoğlu, martir ailelerinin her ahit yanlarında olduklarını belirterek, geçirdiği çor sürecinde şehit çocukları ve ailelerinin duaları ile yeniden ayağa kalktığını rapor etti.

Kervancıoğlu, “Şehitlerimizin aileleri ve çocukları ile lunaparkta buluştuk. Yekpare şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu çocuklarımız bizlere hayat ve onlara erbap çıkmak için temas zaman var gücümüz ile bu arada olmaya bitmeme edeceğim” dedi.

Türkiye Savaş Malulü Gaziler Martir Dul ve Yetimleri Derneği Yazıhane Başkanı Yunus Karaman ise “Bu toprakları bize vatan yapan canlarını bize feda fail şehit çocuklarımız da hepimize birey. Bu emanetlere Sami Kervancıoğlu bilcümle topluluk imdi teşekkür ederiz” diye konuştu.

Şehit Nurettin Ademoğlu’nun eşi Feride Ademoğlu ise “Sami dedemize çok teşekkürname ederiz. Çocuklarımızı tıpkısı araya getirdi ve çocuklarımız da çok bahtiyar” dedi. – KAHRAMANMARAŞShare: