SELIM Parti’den 21. bünye yıl dönümü mesajları

SELIM Öğür’li esame, partilerinin 21. bünye yıl dönümü zımnında Twitter üzerinden “Benzeri olduk, 21 olduk” etiketiyle tebrik kartı mesajları yayımladı.

SELIM Öğür Umumi Başkanvekili Binali Saika, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “21 yıldır inandığımız yolda yürüyor, milletimizin hizmetkarı olmaktan alım duyuyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hizmetlerle yoğun nice yıllara.” ifadelerini kullandı.

SELIM Fırka Umumi Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Yeniden işlek şişman Türkiye için, milletimizle omuz omuza, bağlantı ve kardeşlik içinde, demokrat, düzeltmeci, yerel, milli, kalkınmacı, kuşatıcı ve tüm Türkiye’nin partisi AK Öğür’mizle birçok yıllara.” mesajını paylaştı.

Tıpkısı ülkede asıl sorunları politika vasıtasıyla çözmenin o ülkeye yapılabilecek yeryüzü iri bakım olduğunu belirten YANLIŞSIZ Fırka Umumi Başkan Yardımcısı Efkan Alabalık, “YANLIŞSIZ Öğür bu nazik başarının adıdır. İslam dünyasında kült ve vicdan özgürlüğünün önündeki yasakları, siyasi mücadeleyle ve demokratik yollarla kaldırarak, özgün tıpkı muvaffakiyet sağladı.” değerlendirmesinde bulundu.

DÜRÜST Fırka Umumi Komutan Yardımcısı Hamza Zehir, “Millete bakım amacında, ‘balaban ve etkili Türkiye’ fikri amacıyla yaptığımız temas gelişim ve attığımız seçme adımda milletimizle bire bir olduk. Bir olduk, 21 olduk, nice tıpkı olduğumuz ve ülkemize bakım ettiğimiz yıllarımız olsun. Ailemiz, yuvamız, YANLIŞSIZ Partimizin 21. gözyaşı günü kutlu olsun.” ifadelerine düzlük verdi.

YANLIŞSIZ Fırka Genel Komutan Yardımcısı Dirimsel Müellif, “Umumi Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ermiş milletimize ve ülkemize bakım önünde 21. yılımız mutlu olsun. Milletimizle beraber nice yıllara.” açıklamasını yaptı.

SELIM Parti Umumi Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, YANLIŞSIZ Öğür’nin bugüne kadar bütün bakım ve birbiri ardına açtığı eserlerle öne çıkan tıpkı tümen olduğuna meni ederek, “Bundan 21 yıl evvel Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye sevdasıyla çıktığımız bu yolda yemeden içmeden sahne kurmakla kalmadık, hayalleri biricik biricik gerçeğe dönüştürdük.” ifadelerini kullandı.

21 almanak siyasi yürüyüşlerinde SELIM Öğür’yi millete bakım yolundan alıkoymaya etkin darbelerden vesayetçi yapılara, terör örgütlerinden karışıklık odaklarına büyüklüğünde kamu engelleri, milletin desteğiyle birer birer aştıklarını belirten Kandemir, şunları kaydetti:

“Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine herkesi aynı muhabbetle kucaklıyoruz. AK Öğür, geçtiğimiz 21 sene süresince olduğu kabilinden bugün bile istikrar ve güvenden, türe ve demokrasiden ivaz vermeden ülkemize balaban hizmetler ve yetişkin projeler kazandırmaya bitmeme ediyor. Geçtiğimiz 20 yıldaki iktidarımız döneminde ülkemizi şüphesiz temas alanda büyütmüş ve güçlendirmişsek, 2023, 2053 ve 2071’e giden süreçte da Hakk’a ve bölüt bakım yolundan sapmadan tıpkısı iradeyi ortaya koymaya devam edeceğiz.”

Share: