TOKİ, 20 ilde 204 aksiyon yerini meydanda artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 hareket yerini meydanda artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Kasaba, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Basamak İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Ilkgüz’bile çıplak artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile iş yeri sahibi başlamak talip, yatırımlık dükkan arayanlara büyük okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar üzere internet üzerinden online olarak bile küşade artırmaya iştirak sağlanabilecek.

20 ilde 204 iş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlangıçta, 120 kamer önel, Trabzon’üstelik ise %25 peşinat, 120 ay mehil ile alabilecek.

açık artırma 1 Eylül’birlikte yapılacak

Vazıh artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’üstelik yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden bile (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Çıplak artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ahali Bankası EKMEK ve T.C. Ziraat Bankası NAN yoluyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tekmil şubeleri vasıtasıyla akseptans edilecek.

Satışla ilgilendiren ince bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: