Trabzon’da doktorun darbedildiği anlar asayiş kamerasına yansıdı

Trabzon’da, evgin serviste işyar doktor ve sekreterin darbedildiği anlar almaç görüntülerine yansıdı.

Çarşamba günü, Fatih Azamet Hastanesi evgin servisinde memur hekim A.K’nin, tedavisinin ardından serum takılması için müşahede alanına yönlendirdiği sökel ve yakınları ile yazman G.B. beyninde çıkan tartışmanın büyümesi üstüne doktor A.K’nin esasen darbedildiği olayla ilgili gözaltına alınan ata T.Ç. ile oğlu D.Ç, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilmiş, savcılık sorguların arkası sıra şüpheliler, çıkarıldıkları hakimlikçe adli kontrol amacıyla azade bırakılmıştı.

Olay anına ilgilendiren görüntüler ise hastanenin asayiş kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, şifahane acil servisinde yeşil düzlük polikliniği önünde hekim ve yazman ile tartışan ağababa ve oğulun, poliklinik kapısından girmeye çalıştıkları ve bu tam sondaj muntazır özge sökel yakınları, asayiş personeli ve kurnaz ekiplerinin araya girerek tarafları yatıştırmaya çalıştığı görülüyor.

Odadan çıktıktan bilahare şahıslar eliyle iteklenen doktorun kurnaz tarafından odaya alındığı, şüphelilerin ise uzaklaştırıldığı görüntülerde antrparantez doktoru iten aynı kadının olayın arkası sıra yere düştüğü görülüyor.

Share: