Trabzonlu Emekli Vatandaş: “Belgesellerdeki Aslanların Yediği Ete İmreniyoruz”

Trabzon Ortahisarlı zahmetli yurttaş, CHP Trabzon Mebus Ahmet Kayaç deri alamadığından balkı yanarak, “Ben televizyona meraklıyım, bütün bakıyorum. Belgeselde o aslanların maslanların ceylanları yiyor ediyor, onların yediği ete imrenmeye başladım inanır mısın? Bak, üç çocuğum var ölüsünü öpeyim hile söylüyorsam” dedi.

CHP Trabzon Mebus Ahmet Kaya, Trabzon’un Ortahisar ilçesinde vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinledi. Kaya’nın “Emeklinin durumu bittabi” sorusu konusunda vücut alamadığından balkı yanan aynı mütekait yurttaş şöyle dedi:

“ASLANLARIN YEDİĞİ ETE İMRENDİM”

“Evet samimiyetimle aynı molekül desem inanır mısın? Tallahi de vallahi da. Ego televizyona meraklıyım, bilcümle bakıyorum. Duygulanacaksın belki dediğime. Belgeselde o aslanların maslanların ceylanları yiyor ediyor, onların yediği ete imrenmeye başladım inanır mısın? Bak, üç çocuğum var ölüsünü öpeyim hile söylüyorsam. Dün evde salata yaptım, kadın köyde. Salatayı yerken gözlerim doldu ağlamam geldi. Ne? Cenabıhak şahidimdir. Dedim Cenabıhak’ım ego bu salatayla doyuyorum, acaba benim maraba kardeşim bunu bana zararına mı verdi dahi benim karnım doyuyor? Vebale kalıyor muyum diye niteleyerek düşünmediysem Allah beis etsin beni. Amma aslanlara imrendim, o ceylanları yiyor ya bize yıldız olmuyor o etleri kemirmek. İmrendim onların yediği ete. Akla Yatkın mu diyorum bilmiyorum?”Share: