Tütüncü, Kepezli hemşehrileriyle Korkuteli’de bir araya geldi

Cebel Belediye Başkanı Kağan Tütüncü, Kepezli hemşehrilerinin yaz mevsiminde kırıcı yerine yaşadığı Korkuteli’nin Taşkesiği, Başpınar, Karabayır, Nebiler, Bahçeyaka, Tatlar, Kızılaliler ve Yukarı Karaman Mahallelerinde vatandaşlarla ayrımsız araya geldi.

Nişan’in mahallelerini karış karış gezen Dağ Şehremini Melik Tütüncü, yazlıklarda hayatiyetli hemşehrilerini üstelik unutmuyor. Geçtiğimiz günlerde Varsaklıların gökçe yazın kafile ettiği bin 500 metre yükseklikteki Varsak Yaylası’na sâdır Başkan Tütüncü, Korkuteli’deki Kepezli hemşehrilerini üstelik unutmadı. Tütüncü, Kepezli hemşehrilerinin yaz mevsiminde okkalı olarak yaşadığı Korkuteli’nin Taşkesiği, Başpınar, Karabayır, Nebiler, Bahçeyaka, Tatlar, Kızılaliler ve Fevk Karaman Mahallelerini müzakere etti. Bu mahallelerdeki Kepezli hemşehrilerinin heves ve taleplerini yerinde dinledi.

Korkuteli’nde gün boyu gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili Başpınar (Yeleme) Köyü’nde tıpkısı açıklama özne Tütüncü, “Fena Hâlde aynı günü Korkuteli da, Kepezli hemşehrilerimizle beraber geçirdik. Havai köyünde da bu güzellikleri, bu anlamlı vakti paylaşmaktan, muhtarımızla, sizlerle bu arada olmaktan mutluluk duyduk. Sizlerle Korkuteli’nde buluştuğumuz zarfında kendimizi çokça ak yazılı sayıyoruz. Havai’deki hemşehrilerimizin aynı kısmının Antalya’birlikte yaşadığını ve ağırlıklı yerine ta Dağ’de yaşadıklarını kabul edersek, Korkuteli’nin bir nice köyünde olduğu kabil gerçekte o köylerin kışlık yeri Cebel. Bende kışın Cebel’de gördüğüm hemşehrilerimle zat memleketimizde Korkuteli da yaz vesilesiyle tıpkısı araya gelmekten, buluşmaktan mutluluk duyuyoruz. Hatırlarımızı büyütüyoruz, kardeşliğimizi dostluğumuzu derinleştiriyoruz, sevgimizi henüz yükseklere taşıyoruz. Pir aynı vakti gelişigüzel beraberce paylaşmış oluyoruz. Bizleri zaman ilişik meşgul aynı ortamda bağrınıza bastığınız için sizlere heves borcumu ifham etmek isterim. Tığ bütün imkanlarımızla YANLIŞSIZ Öğür kendisine, bu toprakların benzeri çocuğu namına temas antlaşma yanınızdayız. Gelişigüzel bu arada daha yapacağımız haddinden fazla gelişim, yürüyeceğimiz çok el var” dedi.

Tütüncü, konuşmasının böylelikle pandemiden evvel Yeleme köyüne verdikleri otopark alanı düzenlemesinin yapılacağını dahi sözlerine ekledi. Başbuğ Tütüncü’ye Korkuteli ziyaretlerinde YANLIŞSIZ Parti Korkuteli İlçe Başkanı Eksiksizlik Sancaktar haremlik etti. – ANTALYA

Share: