Uşak Şehremaneti Başkanından Palancıoğlu’na Ülfet

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yardımcı Belediye Reisi Mehmet Kıvılcım’ı belediyede ağırlayarak namına ziyaretleri amacıyla teşekkürname etti.

Melikgazi yapmış olduğu ve yapacağı projeler hakkında vukuf veren Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu; “Belediyeler kendisine deneme paylaşımı ve proje konusunda istişarelerimiz oluyor. Birbirimize destekler sağlayarak şehirlerimiz ve ülkemizin gelişmesi amacıyla birlikte çalışmalarımız oluyor. Emsal bire bir belediye doğmak üzere çabalama gider ediyoruz. Belediyelerimizin kolektif faaliyetleri ülkemize hizmet açısından çok büyük. Belediyeler ile aramızdaki işbirliğini yarayışlı işlemler çerçevesinde yaygınlaştırıyoruz. Kuruntu alışverişlerimiz ile çalışmalarımıza ve projelerimize yardım sağlıyoruz. Mehmet Başkanımıza ve beraberindekilere iri ziyaretleri için teşekkürname ederim” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ise, eş ve referans bire bir şehremaneti olan Melikgazi’nin çalışmaları ve misafirperverliği amacıyla Başbuğ Palancıoğlu’na teşekkürname etti. – KAYSERİ

Share: