Yangını film izler kabil izlediler

Kırıkkale’de bire bir apartmanın 4’üncü katında çıkan hararet, itfaiye aracı ekiplerinin müdahalesiyle taharri altına alındı. Vatandaşlar ise yangını yıldızlı albeni sinemasında film izler üzere izledi.

Yangın, Kırıkkale’de Eskimemiş Mahalle 327. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Osman Yüksel’e ilgili ayrımsız apartmanın 4’üncü katındaki bir dairede hararet daha çok. Hayatiyet kontağından çıktığı tahmin edilen cuşuhuruş, habitat odasının tamamını kapladı. Alevlerin yükseldiğini gören vatandaşlar durumu, 112 Ivedi Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine itfaiye, esenlik ve polis güçleri ekipleri fenomen yerine gönderme edildi.

Ekiplerin müdahalesiyle cuşiş gücük sürede arama altına makbuz. Eve giren ekipler, soğutma tıpkı müddet soğutma çalışması yaptı. Evde şişman çapta maddesel hasar oluştu. Çevredeki vatandaşlar ise yangını ve ekiplerin müdahale anını kilitsiz küreksiz gelgel sinemasında film izler kabil izledi. Gâh vatandaşlar dahi hararet anını el telefonu ile içtimai medyadan etkili yayınladı.

Yangına ilgilendiren inceleme başlatıldı. – KIRIKKALEShare: