YANLIŞSIZ Tümen Muğla’da ayrımsız ayda 30 bin gömlek ziyareti gerçekleştirecek

SELIM Tümen Muğla el Başkanı Kadem Mete, teşkilatlarının ayrımsız ayda 30 bin kademe ziyareti gerçekleştireceğini bildirdi.

Mete, gazetecilere, kuruluşundan bu yana seçkin devir milletinin beraberinde olan partilerinin, bulduğu seçkin fırsatta milletin derdini dinlediğini, çözüm icat etmek için seferber olduğunu, milletin üstelik girdikleri temas seçimde partilerine desteğini yinelediğini kaydetti.

Kısa müddet önce il ve kaza teşkilatlarıyla toplamda 3 bin haneyi ülfet ettiklerini anlatan Mete, “Çaldığımız rastgele kapıdan bizleri güler yüzle karşılayan vatandaşlarımızla karşılaştık. Kendilerine bu açar ile ayrımsız yol daha teşekkür ediyorum. İl Başkanlığı adına kullanılmamış ayrımsız himmet başlatarak artık vatandaşımıza misafir doğmak istedik. 30 günde 30 bin evre ve 100 bin istek söylemiyle baştan yollara düşeceğiz.” dedi.

Kadem Mete, tümen teşkilatları namına Muğla’da 100 bin kişiyle yüz yüze görüşmeyi hedeflediklerini, ziyaretlerle tıpkısı zamanda Muğlalı hemşerilerin murat ve sorunlarını belirleme edeceklerini ifade etti.

13 ilçede kaymakamlık başkanları koordinesinde startını verdikleri bu çalışmanın hayırlara çevirici olmasını dileyen Mete, “Özellikle iştiyak kapılarını bizlere açan nadir hemşerilerimize ve yeniden yollara dökülen teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Şimdi bağlanak, erinç ve muadele üzere yeniden yollara sukut vaktidir.” diye niteleyerek konuştu.

Share: